Ось і пролетів непомітно ваш перший рік у школі. Далі буде більше, складніше, але цікавіше. Тому наберіться терпіння і з новими силами — далі, за новими знаннями та новими емоціями. Ще недавно ви прийшли з дитячого садка такими маленькими і наляканими, зате зараз, а через рік ви стали набагато впевненішими і розумнішими. Продовжуйте в такому ж дусі! У вас все вийде!

Починаючи із завтрашнього дня, ти більше не першокласник. Перший рік знань уже за плечима, і я хочу привітати тебе з таким важливим досягненням. Як побажання хочу сказати тобі: нехай надалі буде багато цікавих, цікавих, насичених днів. Нехай наступний рік у ролі другоклашки буде дуже добрим. Дивовижні пригоди тобі. Я сподіваюся, у тебе все вийде, ти неодмінно порадуєш своїх батьків і відкриєш неймовірний, наповнений чудесами світ.

Вітаю із закінченням 1 класу і хочу сказати тобі, що ти просто розумниця. Знайомство з літерами і прописами відбулося, буквар із тобою теж потоваришував, тепер можна впевнено йти далі до нових знань, до великих відкриттів, але треба відпочити. Тому бажаю тобі веселого яскравого літа з крутими пригодами та забавними історіями. А потім можна й у 2 клас – з ентузіазмом, гарним настроєм та новими мріями!

Сьогодні я можу привітати вас із закінченням першого класу! За цей навчальний рік ви дізналися стільки нового і стали набагато розумнішими! Бажаю вам завжди залишатися такими допитливими, старанними та цілеспрямованими! Нехай хороші оцінки в першому класі стануть для вас чудовим стимулом для того, щоб і надалі вчитися лише на «п’ятірки» та «четвірки»!

Вітаю тебе, сонечко, із закінченням 1 класу! Перші шкільні кроки позаду, а попереду ще багато цікавого й незвіданого. І я бажаю тобі завжди залишатися життєрадісною дитиною, ніколи не втрачати свого ентузіазму та допитливості, завжди прагнути своїх мрій і отримувати високі позначки в школі.

Вітаю із закінченням 1 класу! Багато нового та цікавого вже дізналися, а це лише початок шляху до життя! Попереду ще багато дивовижного. Бажаю постійного прагнення отримати нові знання, відмінну успішність, хороших друзів і завжди прекрасний настрій. Нехай знання даються легко, мрії здійснюються, канікули принесуть море вражень і сил!

Ви гідно весь рік пронесли звання школяра! Вітаю із закінченням першого навчального року, це перший маленький крок на шляху до великого успіху. Бажаю згодом лише набирати обертів навчання, мати спрагу до знань, прагнути пізнавати нове, знайти добрих друзів у шкільних стінах. Нехай ваші перші канікули пройдуть весело, яскраво та незабутньо, і 1 вересня ви з новими силами приступите до зошит та книжок!

Дорогі наші малюки, вітаємо вас із закінченням першого навчального року. Бажаємо вам з легкістю долати всі труднощі, бути активними, веселими, тямущими та радісними. Нехай решта шкільних років буде наповнена морем цікавих моментів, новими друзями та просто гарним настроєм!