БатькамВетеранамВикладачамВихователямВідповідьВчителюГостямДрузямЗа допомогуЗа подарунокЗа привітанняЗа привітання з днем ​​народженняЗа роботуЗа часКолегамЛікарюМаміНа весілліТренеруЧоловіку

Один заплакав, другий втік, третій образився, четвертий упав. Ну як тут можна дотримуватися спокою? Тут може впоратися лише фахівець. І ім’я йому – вихователь. Дякую вам, чудові люди, за цінний внесок у розвиток та виховання наших малюків. Ви гордість та надія всіх батьків. Нехай ваші серця ніколи не втомляться випромінювати доброту та любов до дітей. Бажаємо вам міцного здоров’я та всіх життєвих благ. Ми щиро вдячні вам за вашу працю та унікальний талант!

Подяка вихователям виражена у найзначнішому. Як дивляться на вас хлопці. Так, їм цікаво, що буде за стінами садка, так, вони хочуть стати дорослішими, піти до школи. Але повірте, діти вас пам’ятатимуть ще довго. Найтепліші і найзворушливіші спогади тягнуться з дитинства. І ви в них – значна частина. Дякую вам за це, удачі, успіхів у благородній та потрібній справі.

Шалено приємно усвідомлювати, що на світі є люди, які в мій день народження дарують мені такі безцінні подарунки, як свою увагу, чуйні слова та душевні побажання. Дякую вам рідні мої, за ваші вітання та за те, що ви є у моєму житті.

Дорогий учитель, дякую Вам за Ваше терпіння, за Ваш професіоналізм та за Ваші зусилля! Кожне Ваше слово сіє в душах діток паростки нових знань та людських чеснот! Дякую, що стали гідним прикладом для своїх учнів! Процвітання Вам та професійних успіхів!

Велике дякую! Дуже приємно отримати такі теплі слова у свій день народження. Постараюся не проґавити всі побажання та втілити їх у реальність, якнайшвидше. Дякую вам і безмірно поважаю!

Як багато слів подяки душа прагне вимовити, висловити, що так довго збирала. Шановні, улюблені, найкращі та чуйні викладачі, дякую за всі ті добрі справи та вчинки, що ви робите, за віру в себе, у свої знання та багато іншого. Дякую!

Від щирого серця кажу вам «дякую». Подарунки для мене набагато більше ніж просто матеріальні цінності. Це частинка душі дарує його тепло, увагу і любов. Прийміть океан моєї подяки. Нехай його хвилі принесуть вам взаємний потік приємностей.

Друзі та рідні, величезне вам усім дякую за побажання та привітання! Як чудово, що ви маю. Так приємно почути та прочитати багато добрих та щирих слів.

Дивіться також