Як багато слів подяки душа прагне вимовити, висловити, що так довго збирала. Шановні, улюблені, найкращі та чуйні викладачі, дякую за всі ті добрі справи та вчинки, що ви робите, за віру в себе, у свої знання та багато іншого. Дякую!

Хочемо від щирого серця і від щирого серця висловити величезну подяку за всі тяжкі праці та переживання, допомогу та підтримку. Ви пліч-о-пліч йдете з дітьми, допомагаючи їм правильно приймати рішення, правильно чинити, готуючи до дорослого життя. Дякую!

Милі наші та дорогі викладачі, хочемо висловити вам величезну подяку за вашу старанну працю, браве терпіння, залізну витримку, чудову підготовку, щире розуміння та добру підтримку. Бажаємо вам здоров’я, міцних сил, відмінних ідей, безперечних успіхів та приємних сюрпризів від життя.

Шановні наші викладачі, хочемо від щирого серця сказати вам велике спасибі за вашу старанність і розуміння, за вашу роботу та ваші старання, за вашу доброту, підтримку та чуйність, за увагу, виявлене терпіння та вірні знання. Бажаємо вам залишатися у чудовій формі та з міцним здоров’ям, дякую, дорогі, вам за все!

Хочемо висловити подяку нашим прекрасним викладачам! Ви завжди були поруч, підтримуючи, коригуючи та спрямовуючи наші бунтівні пориви. Дякую вам за величезний багаж знань, навички та досвід, якими ви щедро ділилися. Нехай збудуться всі ваші бажання та виправдаються очікування. Будьте щасливі та на 100% реалізовані!

Дякую вам велике, наші чудові, дорогі, шановні та улюблені викладачі. Вашим старанням, вашій праці, вашому терпінню та розумінню немає ціни. Ми від душі бажаємо вам міцного здоров’я та довголіття, доброго настрою та благополуччя, легких рішень простих та складних життєвих завдань.

Милі наші, добрі та дорогі викладачі, від душі вам вдячні за вашу любов і розуміння, за щирість та підтримку, за чуйність та добрі поради. Нехай ваша діяльність буде завжди успішною, доброго щастя вам, міцного здоров’я та поваги.

Сьогодні ми хочемо подякувати нашим чудовим викладачам. Дякую вам, дорогі, за все: за наші радісні злети та підтримку під час падінь, за теплі слова та вірні поради, за добрі напутності та щирі переживання, за тверді знання та міцну віру у наш успіх.

Дивіться також