Дорогий учитель, дякую Вам за Ваше терпіння, за Ваш професіоналізм та за Ваші зусилля! Кожне Ваше слово сіє в душах діток паростки нових знань та людських чеснот! Дякую, що стали гідним прикладом для своїх учнів! Процвітання Вам та професійних успіхів!

Наш дорогий учитель, дякую за ваш талант, за старання та розуміння. Сьогодні ми дякуємо вам за знання, які даєте іншим. Ви робите цей світ кращим. Дякую!

Хочеться щиро сказати слова подяки Вам, учителю! Дякуємо за уроки та знання, які стануть нам у нагоді у дорослому житті. Дякуємо за допомогу та турботу, увагу та настанови, за критику та дискусії, за підтримку та участь. Ви чудовий педагог! Будьте щасливі!

Дякую, дорогий учитель, дякую Вам за те, що Ви така чуйна і добра людина, за те, що незважаючи на всі перепони та сумніви, Ви завжди вірите в краще і допомагаєте іншим дивитися на світ з оптимізмом. Дякую Вам за знання, за мудрі поради, за руку допомоги у скрутну хвилину. Бажаю Вам, мій шановний учителю, здоров’я, сил, удачі та натхнення.

Дорогий наш учитель, ви та людина, яка завжди вчить нас тільки добрим, мудрим та правильним речам! Дякую вам за ті знання, які ви даєте нам! Ви вчитель від Бога, справжній професіонал і ми вас дуже любимо, цінуємо та поважаємо!

Прийміть нашу подяку за ваше величезне серце, доброту та розум. За те, що віддаєте нам свою любов, свої знання, терпіння і душу. Нехай кожен Ваш учень ніколи не забуде того, що Ви зробили для нього та його майбутнього.

Дякую вам за порядність та професіоналізм у педагогіці. Дякую, що привчили нас до самоосвіти та пізнання цього світу. У відповідь ми намагатимемося бути краще кожен день. Усього найкращого вам, дорогий учителю!

Вчителю, дякую вам за вашу працю, терпіння і купу витраченого на такого безглуздого учня як я. Я вам дуже вдячний, тому що ви здійснили подвиг, зробивши мене тим, ким я зараз є. Ви не лише професіонал, наставник, а й мій друг.