Від щирого серця кажу вам «дякую». Подарунки для мене набагато більше ніж просто матеріальні цінності. Це частинка душі дарує його тепло, увагу і любов. Прийміть океан моєї подяки. Нехай його хвилі принесуть вам взаємний потік приємностей.

Дякую величезне за подарунок, за твою увагу. Ти знаєш, якими бувають задоволені слони після купання? Оце про мене. Мені все сподобалося, дякую і бажаю тобі щодня отримувати подарунки від життя та долі, від рідних та друзів, від добрих та добрих людей.

Хочу від душі подякувати за твій чудовий і чудовий подарунок, який наповнив моє серце чудовим настроєм та відчуттям радості. Дякуємо за турботу, виявлений ентузіазм та інтерес. Мені дуже приємний твій подарунок і дорога твоя увага.

Від душі дякую за чудовий подарунок, який мені не тільки припав до душі, а й який вніс нотку веселощів, добра та радості в моє життя. Велике спасибі. Бажаю, щоб твоя дорога була усіяна квітами щастя та удачі, щоб стежка рясніла фарбами чудес та задоволень, як твій подарунок для мене.

Дякую за цей чудовий подарунок. Мені дуже приємно, що ти пам’ятаєш про мене, що в тебе був час подумати про мої бажання і потреби, пошукати і вибрати для мене потрібну і важливу річ. З твоїм подарунком моє життя тепер стане комфортнішим та різноманітнішим. Спасибі тобі. Обіймаю.

Велике дякую за цей чудовий подарунок, який забезпечив мені радісні емоції, щасливу посмішку, чудовий настрій. І як подяка за твій презент я хочу побажати тобі щодня зустрічати з крутими ідеями та отримувати подарунки від друзів, рідних, знайомих, і навіть від самої долі!

Дякую Вам за подарунок! Мені дуже приємно, що Ви були уважні до мене та запам’ятали, що саме мені приносить радість!

Величезне дякую за такий чудовий подарунок. Мені дуже цінна ваша увага і те, що в цей дар вкладена дещиця вашої душі, яка робить його ще дорожчим моєму серцю. Я нескінченно ціную те, що ви принесли мені не тільки приголомшливий подарунок, а також багато щастя та радісних усмішок.

Дивіться також