Шановні Ветерани, висловлюємо Вам велику подяку за Вашу непохитну відвагу, за тверду стійкість духу, за вірність, відданість та захист нашої неосяжної Батьківщини! Дякуємо за спокій та благополуччя нашої країни, за майбутнє, яке Ви відвоювали самотужки! Ми завдячуємо Вам своїм життям!

Шановні ветерани, висловлюючи вам слова подяки, хочу сказати спасибі! Дякую за мужність, героїзм, відвагу та сміливість. За вірність, відданість та жертовність. Ваш подвиг живий! Ви наші герої! Дякуємо вам за все, що ви зробили!

Дякую вам, дорогі ветерани. Ви пройшли нелегкий і бравий шлях до миру і нашого щастя, ми завжди будемо щиро пишатися вашими подвигами та самовідданістю, великими справами та відчайдушним патріотизмом.

Дякую, дорогі ветерани, дякую вам славні люди, дякую за мир та життя на Землі! Ви – головний приклад мужності та честі, ви – еталон згуртованості та патріотизму. Дякую за перемогу, дякую за Батьківщину, дякую за гучні крики «Ура»! Бажаємо вам мирного неба, доброго здоров’я та довгих років благополучного життя.

Нехай ваш приклад надихає на героїзм молодь, нехай запалює в серцях невгасну надію. Говоримо вам щире спасибі за стійкість та мужність, дякуємо за нескінченну доброту та відвагу, дорогі ветерани.

Слава та пошана нашим ветеранам! Ми вдячні вам за вашу доблесть, за честь та міцну мужність. Ми вдячні за хоробрість, сміливість та здатність доводити кожну справу до кінця. Ми пишаємося вами усією душею!

Дякую вам, дорогі ветерани. Дякую за те, що ми можемо ходити цією землею, за те, що ми знаємо, що таке справжня хоробрість, згуртованість, патріотизм. Дякую вам, наші дорогі люди, дякую за найцінніше у світі — за мир! Бажаємо вам, шановні ветерани, пишатися своїми подвигами, частіше розповідати онукам та правнукам про браві події того часу. І нехай усі пам’ятають, нехай усі пишаються, нехай усі щиро поважають вас! Здоров’я вам та душевного спокою.

Дякую вам, дорогі і вельмишановні люди, наші славетні ветерани. Завдяки вашій мужності, вашим силам, вашій самовідданості ми живемо в цьому світі. Ми маємо можливість створювати сім’ї, будувати міста, планувати життя так, як бажають наші серця. Усім цим наше покоління зобов’язане вам, любі ветерани. Дякую за мир, дякую за життя, дякую велику історію! Честь та хвала вам. Здоров’я та добра!