Шалено приємно усвідомлювати, що на світі є люди, які в мій день народження дарують мені такі безцінні подарунки, як свою увагу, чуйні слова та душевні побажання. Дякую вам рідні мої, за ваші вітання та за те, що ви є у моєму житті.

Велике дякую! Дуже приємно отримати такі теплі слова у свій день народження. Постараюся не проґавити всі побажання та втілити їх у реальність, якнайшвидше. Дякую вам і безмірно поважаю!

Друзі та рідні, величезне вам усім дякую за побажання та привітання! Як чудово, що ви маю. Так приємно почути та прочитати багато добрих та щирих слів.

Хочу сердечно подякувати за такі теплі та добрі слова. Нехай усе, щоб було сказано обов’язково здійснитися. А вам хочу побажати, щоб у вас все було добре і щоб ви були щасливі та постійно по-доброму посміхалися. Дякую вам від щирого серця.

Сьогодні ще раз показав мені, що в моєму житті так багато прекрасних людей. Стільки було сказано теплих та ніжних слів, що моя душа просто на сьомому небі від щастя. Хочеться бігти вулицею та посміхатися кожному перехожому, щоб поділитися своєю радістю з усіма! Дякую, мої дорогі, за ваші привітання, мені дуже приємно!

Дуже дякую за привітання та теплі слова, які були отримані на мою адресу! Мені дуже приємно, що ви маєте. Дякую за підтримку та за те, що завжди поруч. Я дуже щаслива!

Щиро дякую за привітання! Я безмежно вдячна за кожне слово, сказане на мою адресу. Сьогодні я усвідомила, наскільки я багата людина, адже мене оточує стільки чудових людей.

Дякую за такі напрочуд приємні слова, отримані в мій день народження! Бажаю, щоб у вас у житті панувала ідилія. Нехай вам буде супроводжувати гармонія, а веселощі стануть постійним гостем у вашому будинку. І нехай вас оточуватимуть лише найкращі та добрі люди!