Один заплакав, другий втік, третій образився, четвертий упав. Ну як тут можна дотримуватися спокою? Тут може впоратися лише фахівець. І ім’я йому – вихователь. Дякую вам, чудові люди, за цінний внесок у розвиток та виховання наших малюків. Ви гордість та надія всіх батьків. Нехай ваші серця ніколи не втомляться випромінювати доброту та любов до дітей. Бажаємо вам міцного здоров’я та всіх життєвих благ. Ми щиро вдячні вам за вашу працю та унікальний талант!

Подяка вихователям виражена у найзначнішому. Як дивляться на вас хлопці. Так, їм цікаво, що буде за стінами садка, так, вони хочуть стати дорослішими, піти до школи. Але повірте, діти вас пам’ятатимуть ще довго. Найтепліші і найзворушливіші спогади тягнуться з дитинства. І ви в них – значна частина. Дякую вам за це, удачі, успіхів у благородній та потрібній справі.

Дорогі вихователі, дякую вам за всі дні, за кожну годину і будь-яку хвилину, які ви нам приділили і продовжуєте приділяти! Дякую за ваші старання, виховання та доброту! Ми дуже любимо та цінуємо вас! Ви найкращі!

Дякую, вихователі! Завдяки Вам стільки всього навколо нового дізнаються діти, ростуть правильними, порядними, чесними та добрими. Нехай навколо Вас завжди живе світ і витає кохання.

Велике спасибі ми говоримо нашим добрим і хорошим вихователям. Дякую вам за затишок веселу атмосферу в нашому саду, дякую за цікаві заняття та захоплення для кожної групи, дякую за чуйність та індивідуальний підхід до кожного з діток. Бажаємо вам жити понеділками удачі, вівторками успіху, середами натхнення, четвергами кохання, п’ятницями забави, суботами без важкої роботи та неділями чудового відпочинку.

Дорогі наші вихователі, дякую вам за наші щасливі, веселі, добрі, яскраві, захоплюючі, дзвінкі, незабутні, радісні дитсадкові будні. Ми із задоволенням приходимо в сад і чудово тут проводимо час, ми разом з вами пізнаємо світ і відкриваємо багато всього нового та цікавого. Дякую вам усім за ваші старання, за ваше розуміння та за вашу доброту.

Дякуємо вам за неймовірну турботу про дітей, за виховання, яке ви щедро даєте, вкладаючи в дитячі уми інтерес до життя. Дякую за ваш дорогоцінний час, який ви приділяєте кожному малюку. Дякую за вашу доброту!

Дякую, дорогі вихователі. Дякуємо за виявлене терпіння та щире розуміння, за доброту ваших сердець та окрему увагу для кожної дитини, спасибі за веселі ігри з дітлахами та красиві казки для всіх хлопців. Будьте завжди сповнені сил і чудових ідей, бажаємо вам щастя та всебічної удачі в житті.