ВечеряКоханійКоханомуОбідПриємного чаювання

Смачного. Нехай смачною та корисною буде їжа. Нехай відмінний смак їжі додасть бравих сил та почуття впевненості у собі. Нехай разом із апетитом прийде гарний настрій. Нехай усі калорії витрачаються на важливі справи та цікаві заняття.

Смачного. Нехай страви будуть смачними та поживними. Нехай їжа засвоюється організмом і наповнить його міцними силами та здоров’ям, позитивною енергією та гарним настроєм.

Цей обід стане нехай найсмачнішим і найзапашнішим, щоб запам’ятався він і залишив у пам’яті теплий слід. Проведи цей час для себе, виріши питання, що мучать розум. Смачного!

Коханий, приємного тобі апетиту! Нехай буде тобі смачно, а аромат підніме настрій. Бажаю тобі сили все заповнити, відпочити та поглянути на світ новими очима.

Бажаю приємного апетиту, трапези з користю та з гарним настроєм. Поїсти добре, наповни себе смаком щастя і радості, силами для успіху і нових ідей. І нехай ніщо не завадить тобі насолоджуватися їдою.

Смачного! Нехай твоя найулюбленіша їжа принесе тобі неймовірне задоволення. А проведення часу за столом пройде в спокої і з настроєм. Прекрасних страв, привабливих ароматів і великого задоволення!

Смачного тобі і приємного чаювання з ароматним бабусиним варенням, і теплими бубликами. Нехай зарядить тебе енергією і силою ця чудова перерва.

Улюблена моя, приємного апетиту! Нехай заповняться тобі сили, що були витрачені, а настрій злетить одразу до небес. Я бажаю смачно поїсти і не думати ні про що, лише про приємне і прекрасне, що чекає попереду.

Дивіться також