Коханий, приємного тобі апетиту! Нехай буде тобі смачно, а аромат підніме настрій. Бажаю тобі сили все заповнити, відпочити та поглянути на світ новими очима.

Смачного любий! Бажаю смачної їжі та чудового прийому їжі!

Приємного апетиту, мій коханий! Я хочу, щоб ти насолоджувався відпочинком, їжею, її ароматами та смаковими якостями, а в цей час довкола відбувалися дива та радості траплялися. Поповнюй сили та енергію!

Коханий, приємного апетиту! Їж не кваплячись, щоб відчути чудовий смак від кожного шматочка. Бажаю, наситившись, щоб здійнявся настрій.

Коханий, хочу побажати тобі приємного апетиту, а разом із цим здоров’я, зміцнення духу та життєвого тонусу. Нехай у нас все буде благополучно, а стіл завжди сповнений. Дякую долі, що оберігає нашу сім’ю і надає сили.

Коханий, я бажаю тобі смачно поїсти, щоб апетит був чудовим, а страви наповнили простір чудовим ароматом, від якого підніметься настрій та сили. Смачного!

Коханий, нехай їжа справить на тебе враження, щоб аромати її надихнули на нові вчинки, на прагнення, а настрій щоб стати чудовим як смак. Приємного апетиту, моя рідна людина.