Улюблена моя, приємного апетиту! Нехай заповняться тобі сили, що були витрачені, а настрій злетить одразу до небес. Я бажаю смачно поїсти і не думати ні про що, лише про приємне і прекрасне, що чекає попереду.

Приємного апетиту моя любов! Їж смачно, щоб насолодитися, відпочити і стати трохи щасливішим. Аромат їжі нехай будить у тобі найсвітліші почуття, і ти даруєш усім усмішки.

Приємного апетиту моя любов. Нехай наше життя буде таким же солодким, як він цукерки, які ти любиш їсти. Нехай стіл завжди ломиться від шикарних страв, бажаю тобі їсти досхочу завжди, і щоб фінанси не закінчувалися, і можна завжди дозволити собі поїсти якихось фантастичних вишукувань.

Кохана, приємного апетиту! Бажаю, щоб ти отримала справжню насолоду від кожного шматочка їжі. Їж і отримуй задоволення.

Кохана, приємного тобі апетиту! Нехай цей прийом їжі наповнить тебе нескінченною енергією, підніме настрій і ніяк не позначиться на твоїй чудовій фігурі. Бажаю посміхатися світові та вдихати приємні аромати.

Улюблена, нехай цей прийом їжі наповнить небувалою енергією, зітре всю втому і наповнить життєвою силою. Нехай буде смачно, красиво та не зашкодить фігурі. Приємного апетиту, мій скарб!

Приємного апетиту, улюблена моя! Нехай їжа не позначиться на фігурі, щоб ти їла спокійно і не думала ні про що. Насолоджуйся часом, прийомом їжі, її смаком та ароматом.