З випискою з пологового будинкуЗ декретною відпусткою

Вітаю від душі, сьогодні вас виписали з пологового будинку. Бажаю вашій родині доброго добра і світлого щастя, теплого дому та спокійного затишку, мирного неба та радісних миттєвостей, щасливих історій та міцного здоров’я, доброї долі дитині та великої удачі на вашому шляху.

Поздоровляю, у тобі оселився пузожитель. Це так чудово! Від душі бажаю гармонії та спокою, відмінного самопочуття та благополучного перебігу вагітності. Нехай малюк усередині росте і розвивається, радуючи свою матусю новими відчуттями та веселими емоціями. Усього доброго тобі і твоїй майбутній дитині.

З подією важливою тебе вітаю, нехай міцною, здоровою росте і розвивається твоє маля в животику. Дбайливо зберігай і дбай про нього, вже зараз. Нехай цей дивовижний дар природи принесе тобі неосяжне щастя та любов.

Вітаю з цим чудовим подарунком від Бога, вітаю із твоєю вагітністю. Від душі хочу побажати ніколи і ні про що хвилюватися, належним чином дбати про малюка і про себе, не засмучуватися через дрібниці, щодня зустрічати з доброю надією та усмішкою, відчувати справжнє щастя від биття серця твого дива.

Нарешті ти разом з малюком вирушаєш додому! Бажаю, щоб улюблене сонечко відчуло всю красу домашньої атмосфери, добре їло, частіше посміхалося і росло здоровим! Бажаю вашій родині добра та безмежного щастя!

Вітаю з чудовою новиною, з цікавим становищем, із пузожителем. Бажаю з перших днів берегти свою дитину і піклуватися про неї, а для цього нехай буде у тебе завжди гарним настрій, позитивними емоціями, смачним та корисним харчуванням, радісним та добрим щодня. Бажаю приємних домашніх клопотів і неймовірного відчуття щастя, бажаю світлого зігріваючого кохання всередині і навколо тебе.

З довгоочікуваною випискою вітаю! Нехай рідні стіни з теплом зустрінуть, нехай будинок світлом наповниться, від появи маленького дива. Нехай простір заповнять посмішка малюка та ніжний мамин погляд.

Ось і настала довгоочікувана, але така хвилююча декретна відпустка. Вже час готуватися до появи нового життя, малюка, якого носиш під серцем. Бажаю вдалої підготовки, а найголовніше – легких пологів!

Дивіться також