Ось і настала довгоочікувана, але така хвилююча декретна відпустка. Вже час готуватися до появи нового життя, малюка, якого носиш під серцем. Бажаю вдалої підготовки, а найголовніше – легких пологів!

Нехай у декреті з’явиться час на відкладені справи, хай нові інтереси захоплять та принесуть незабутнє задоволення. Нехай очікування малюка, стане чудовим часом, у спокої та тиші, у підготовці прийняти у світ нове життя. Вітаю!

Мамочці настав час відпочити і наповнити себе силами і гарним настроєм. Вітаю з декретною відпусткою. Бажаю позитивних емоцій, доброго добробуту, Божої допомоги та світлого успіху. Бажаю здоровенького та чудового малюка, щасливої ​​родини та яскравого світу.

Вітаємо та бажаємо найміцнішого імунітету, нехай не підводить здоров’я. Нехай малюк росте в животику і розвивається, чекає свого часу, щоб ощасливити цей світ своєю появою. Нехай цей час стане солодким очікуванням справжнього дива!

Нехай ця декретна відпустка стане тобі найпрекраснішою часом! Насолоджуйся кожною миттю, проведеною з дитиною, адже ці моменти неповторні! Бажаю, щоб твоє чадо тільки тішило тебе своїми успіхами і дарувало лише приємний клопіт!

Вітаю з декретною відпусткою, пора матусі вже залишити всі турботи та справи та поринути у світ підготовки до народження дитини. Я бажаю прекрасного самопочуття тобі і чудового настрою, абсолютного здоров’я і неймовірних відчуттів радості від того, що незабаром пузожитель зробить втечу, що незабаром ти триматимеш на руках улюблену дитину.

Вітаю, час у декретну відпустку. Хочу побажати відкинути убік всі переживання та тривоги, поринути у дивовижний світ підготовки стати щасливою та чудовою мамою. Бажаю внутрішньої гармонії та прекрасного самопочуття.

Вітаю тебе з декретною відпусткою! Бажаю тобі насолоджуватися кожною хвилиною вагітності та отримувати задоволення від цього чудового стану! Бажаю легких пологів, народження здорового малюка та радостей материнства!