Вітаю від душі, сьогодні вас виписали з пологового будинку. Бажаю вашій родині доброго добра і світлого щастя, теплого дому та спокійного затишку, мирного неба та радісних миттєвостей, щасливих історій та міцного здоров’я, доброї долі дитині та великої удачі на вашому шляху.

Нарешті ти разом з малюком вирушаєш додому! Бажаю, щоб улюблене сонечко відчуло всю красу домашньої атмосфери, добре їло, частіше посміхалося і росло здоровим! Бажаю вашій родині добра та безмежного щастя!

З довгоочікуваною випискою вітаю! Нехай рідні стіни з теплом зустрінуть, нехай будинок світлом наповниться, від появи маленького дива. Нехай простір заповнять посмішка малюка та ніжний мамин погляд.

Вітаю з випискою з пологового будинку! Це початок нового щасливого, але часом складного етапу життя. Бажаю стільки здоров’я, терпіння та сил, щоб їх, з надлишком, вистачило на все і щоб цей час увійшов до літопису вашого життя як одне з найщасливіших!

Здійснилося диво, і диво тепер удома! Вітаю з випискою та від душі бажаю прекрасного самопочуття мамі та крихті! Бажаю, щоб ваші дні проходили захоплююче та весело. Бажаю, щоб ночами ви спали міцно та спокійно. Бажаю з кожним днем ​​спостерігати, як росте, розвивається та радісно посміхається улюблене чадо! Бажаю миру та достатку вашій родині, взаємної любові та розуміння – вам, батькам, здоров’я та щастя – вашій дитині!

Вітаю, щаслива мама і її чудова дитина будинку, нарешті вас забрали з пологового будинку. Бажаю скоріше радіти життю та летіти назустріч до мрії, бажаю міцного вам здоров’я та благополуччя, бажаю відмінного вам самопочуття та бадьорого настрою.

Ура, ура, ура, ти – велика молодчинка, вітаю з випискою з пологового будинку! Тепер вся родина у повному складі та вдома! Бажаю вам, дорогі, безмірного щастя та вічного благополуччя, бажаю дитині рости і щодня радувати своїх батьків, бажаю вам жодної хвилини без натхнення, веселощів, радості та усмішок.

Вітаю з довгоочікуваною випискою з пологового будинку. Тепер вся родина разом та щиро щаслива. Бажаю вам ростити доброї, сильної, міцної та веселої дитини, бажаю розуміння та благополуччя в сім’ї, неймовірних сил, високого достатку та удачі.

Дивіться також