ЖінціКолезіНачальникуСуддіЧоловіку

Вітаємо з початком заслуженого відпочинку, нехай він буде плідним, цікавим та активним. Бажаємо нових вражень, душевного спілкування з сім’єю та друзями, пізнавальних подорожей та нових захоплень.

Вітаю Вас із виходом на пенсію! Через довгі роки старанної та нелегкої роботи Ви нарешті зможете видихнути. Нехай у наступний час все, чим Ви займатиметеся, Вам подобатиметься і не Вас втомлюватиме. Нехай здоров’я не підводить. Нехай ви зможете побувати там, де давно хотіли. А найголовніше — це, щоб пенсія була у вас хороша. Дбайте про себе і не забувайте радіти кожному моменту свого відпочинку!

Вітаю з переходом на пенсію і хочу зазначити, що ти, як і раніше, бадьорий, і відважний, і міцний, і сильний. Бажаю залишатися веселим чоловіком, бажаю ні хвилини не сидіти на місці без важливої ​​справи, бажаю завжди мати бажання та можливість перетворювати мрії та плани на своє щасливе «сьогодні». Здоров’я, миру, кохання рідних та високої пенсії.

Вітаю, колега, з цією чудовою та радісною подією, з переходом на пенсію. Бажаю від душі високого достатку та чудових життєвих можливостей, великих планів та досягнення всіх цілей, благополуччя сім’ї та миру у домі, веселих свят та радості для душі.

З пенсією! Нехай ця подія стане новою сторінкою дивовижного та довгого життя, а головне, щоб воно було щасливим і наповненим неймовірними пригодами. Нехай доля приносить лише посмішки та перемоги, а здоров’я міцним буде.

Вітаю з такою важливою подією! Ви найкращий суддя, без якого важко буде уявити цю посаду. Ви — ідеал цієї професії, справжній ас, чия чесність і справедливість рішень є прикладом для наслідування. Нехай новий виток у житті подарує щастя та затишок у серці. З пенсією!

Ви витратили багато сил до настання пенсійного віку, з чим я вітаю. Бажаю величезного здоров’я, великих безмежних можливостей та цікавих речей. Не втрачайте смаку до життя.

Нарешті відпочинок! З пенсією! Нехай вільні дні проходять з радістю та задоволенням! Нехай будуть сили жити, як подобається, не оглядаючись на бажання та потреби рідних та близьких! Оптимізму вам, нерозумної енергії та ентузіазму!

Дивіться також