Шановний начальник, від щирого серця вітаю з переходом на пенсію і побажати хочу колишньої удачі та бравих ідей, високих прагнень та впевнених сил, відмінного здоров’я та величезного достатку, повноцінного життя та світлого щастя душі.

Дорогий начальник, прекрасна душа людина, вітаю Вас із заслуженою пенсією. Бажаю залишатися таким же бравим, сміливим капітаном, який веде свій корабель до успіху, бажаю таких розмірів пенсії, щоб вистачало і на Єгипет, і на Париж.

Чудовий начальник, людина великої поваги та великих заслуг, я вітаю Вас із переходом на пенсію. Хочу побажати не знати хвилин нудьги та смутку, поринути в атмосферу нових захоплень та занять. Нехай пенсія Вам забезпечить повноцінне щастя життя, нехай його розміри щоразу тільки збільшуються.

Шановний начальник, вітаю Вас із переходом на пенсію. Бажаю анітрохи не втратити сил і мужності, впевненості та терпимості, цілеспрямованості та ентузіазму. Нехай пенсія стане вагомим внеском до Вашого бюджету, а заразом і новими можливостями реалізувати заповітні мрії.

Важлива подія у мого начальника. Вітаю Вас із переходом на пенсію. Бажаю бадьорості та оптимізму, життєвої енергії та сімейного щастя, благополуччя та удачі. Нехай пенсії завжди вистачає для здійснення всіх бажань та задуманих планів.

Шановний начальник, вітаємо Вас із пенсією! Бажаємо залишатися впевненою людиною, для якої не існує страхів та перешкод на шляху до своєї мети. Нехай пенсія буде гідною. Нехай у Вас завжди вистачає сил, засобів та бажання для повноцінного, заможного, красивого, доброго та щасливого життя. Здоров’я Вам, благополуччя та маси захоплюючих занять для користі тіла та задоволення душі!

Шановний начальник, вітаємо Вас із переходом на пенсію. Бажаємо Вам залишатися ще «ого-го» і досягти чималих висот у сфері діяльності. Нехай пенсія стане непоганою підмогою для досягнення всіх Ваших цілей та бажань, нехай у житті Вашому буде і удача, і кохання, і достаток, і оптимізм. Здоров’я Вам, бравих сил, позитивної енергії та щастя.

Бажаю Вам на заслуженому відпочинку не сумувати, не засмучуватися від вимушеної бездіяльності, а знайти той компроміс, коли відпочинок стає на радість, адже тепер з’явився час на читання, хобі, улюблені заняття, подорожі. Бажаю, щоб пенсія була гідною, а життя яскравим, довгим і цікавим!

Дивіться також