Вітаю Вас із виходом на пенсію! Через довгі роки старанної та нелегкої роботи Ви нарешті зможете видихнути. Нехай у наступний час все, чим Ви займатиметеся, Вам подобатиметься і не Вас втомлюватиме. Нехай здоров’я не підводить. Нехай ви зможете побувати там, де давно хотіли. А найголовніше — це, щоб пенсія була у вас хороша. Дбайте про себе і не забувайте радіти кожному моменту свого відпочинку!

Пролетіли роки, і добіг кінця напружений робочий режим життя! Нехай у серці добрими спогадами залишається трудовий шлях і все те, що гріло душу так багато років, а особливо люди, які були поруч, які шанують Вас і цінують!

Усю дорогу як білка в колесі, а тепер настав час і відпочити. Від щирого серця вітаю Вас з переходом на пенсію, чудова жінка! Бажаю залишатися бадьорою та невтомною, веселою та енергійною, цілеспрямованою та захопленою цікавою справою. Здоров’я Вам та великих пенсійних виплат.

Такій прекрасній, милій і привабливій дамі настав час відпочити і приділити час собі. Вітаю Вас з пенсією і хочу побажати щоразу зустрічати щасливий світанок і проводити день на втіху. Нехай тепер вистачає часу на всіх близьких та всі свої справи, а плата за Вашу роботу та Ваші заслуги нехай буде регулярною та гідною.

Чудову жінку хочу привітати із виходом на пенсію. Бажаю цікавих захоплень та корисних справ, бажаю, щоб душа завжди була весела та радісна, бажаю, щоб пенсія служила високим достатком, бажаю бравих сил та чудових ідей у ​​житті.

Настав час отримувати по заслугах і я вітаю Вас із пенсією. Від щирого серця бажаю великих її розмірів і регулярних виплат. Нехай такій чудовій та чарівній жінці на пенсії буде зовсім не до нудьги, нехай щодня радує Вас теплими зустрічами, яскравими святами, ідеями, що надихають, корисними справами та новими придбаннями, на які пенсії завжди і неодмінно вистачатиме!

Якщо чоловіки втрачають орієнтир у житті і занепадають духом, коли їхня робота завершується і вони виходять на пенсію, то жінки — навпаки, розправляють плечі. Тому що пенсія означає, що, нарешті, можна присвятити себе дому, сім’ї та улюбленим заняттям.

Бажаю Вам на новому етапі життя не сумувати, не хворіти, не старіти, а знайти для себе цікаве хобі, насолоджуватися життям, скуштувати всю красу неробства, займатися спортом, перечитати улюблені книги, шити, в’язати, вишивати або просто нічого не робити!