Вітаю, колега, з цією чудовою та радісною подією, з переходом на пенсію. Бажаю від душі високого достатку та чудових життєвих можливостей, великих планів та досягнення всіх цілей, благополуччя сім’ї та миру у домі, веселих свят та радості для душі.

Дорогий колега, настав час прощатися з трудовою діяльністю. І це чудовий час, адже його ти можеш витратити так, як вважаєш за потрібне. Бажаю, щоби на пенсії збувалися всі твої мрії, які до цього моменту відкладалися. І нехай пенсія буде гідною, а здоров’я — міцним, щоб життя приносило тільки задоволення!

Колега, вітаю із переходом на пенсію. Бажаю все ж таки не втрачати свого бойового духу, не збиватися з курсу успіху, не залишати своєї мрії осторонь. Нехай пенсія буде такою, щоб завжди вистачало на делікатеси, подорожі та інші засоби розкоші життя.

Вітаю, з відправленням на довгоочікувану відпустку! Ви плідно працювали та заслужили відпочинок. Бажаю вам на пенсії, щоб дні були схожі на свята, а свята приносили подвійне щастя та радість.

З пенсією, колега. Бажаю залишатися такою ж оптимістичною, енергійною, веселою людиною і в житті тепер мати в сто разів більше часу, можливостей для здійснення заповітних мрій серця. Бажаю гідної пенсії, якої вистачатиме і щоб шикувати, і щоб накопичувати на щось важливе.

З задоволенням згадуватимемо роки, які ми пропрацювали разом, і радітимемо за Вас: за нові можливості, велику кількість вільного часу та відсутність необхідності щодня кудись бігти. Чудова Вам пенсія — і в кількісному, і в якісному сенсі. Вітаємо!

Настав твій час, колега. Вітаю з переходом на пенсію і щиро бажаю заможного життя в задоволення, сонячних радісних днів. Нехай із переходом на пенсію настане новий етап у твоїй історії — етап здійснення бажань, досягнення нових цілей, виправдання всіх надій, що причаїлися в серці. Бажаю вітати, любити, посміхатися та отримувати пенсію в особливо великих розмірах.

Вітаю із початком пенсійного віку! Бажаю, щоб початок цього нового шляху в житті став цікавим та яскравим на події, щоб пенсійний відпочинок ряснів подорожами, новими відкриттями, щоб пенсія дозволяла жити безбідно, в радості та достатку!