З дембелемЗ поверненнямЗ присягоюЗ проводами до арміїТоваришу по службіУспіхів

Дорогий солдате, з довгоочікуваним Дембелем тебе поспішаю привітати! Бажаю гідно закінчити службу, передати кермо новим призовникам, поділитися з ними порадами, і з легкою душею та серцем мчати у рідні пенати! Де вже чекають, з накритим столом та теплими обіймами, рідні та друзі! Вітаю!

Вітаю із присягою, тепер тебе сміливо можна назвати справжнім захисником Батьківщини. Ти дав обітницю, що будеш з кожним днем ​​ставати сильнішими, міцнішими, впевненішими. І я хочу побажати ніколи не відмовлятися від своїх принципів та ідей, сміливо долати будь-які перешкоди та бар’єри на шляху до успіху. Бажаю стати славним, хоробрим та невтомним бійцем за справедливість, мир та своє щастя!

Я хочу тобі побажати завжди і всюди залишатися справжньою людиною, які б ситуації не відбувалися за час служби. Нехай час в армії пролетить тобі непомітно, залишаючи в пам’яті безцінний досвід та знання.

Вітаю із дембелем! Бажаю, щоб у твоєму житті завжди було місце для справжніх чоловічих вчинків, якими ти сам пишатимешся, і пишатимуться твої близькі люди, бажаю ніколи не боятися, ні в чому не сумніватися і мужньо долати всякі перешкоди на шляху до гідної мрії. І нехай у житті завжди буде свобода вибору і дії і, звичайно ж, удача в кишені.

Бажаю вдалої служби, яка швидко рахуватиме дні, на яких ти встигнеш благородно і гідно відзначитися. Вияви себе, покажи всім, що ти – мужик, герой, захисник, міцний горішок. Бажаю тобі оптимізму та завзятості, здоров’я та бойового духу. Не нудь, жени геть усі дурні думки і швидше повертайся додому, боєць!

Ми всі віримо у тебе, наш сміливий герой. Сьогодні ми тебе проводимо в армію і чекатимемо на повернення сміливця, справжнього бійця. Будь сильним, вір у себе, не схиб і покажи всім, на що ти здатний. Успіхів у службі, вірності у дружбі, любові у серці, здоров’я у тілі, оптимізму в душі та великих перспектив на горизонті!

Служба наближається до завершення, ти стійко і сміливо пройшов усі перепони, усі перешкоди по дорозі подолав. Попереду добра дорога до будинку в обійми близьких, найрідніших. Бажаю, щоб характер, вихований на службі, про запас у нагоді тобі за життя. З дембелем!

Вітаю з присягою, тепер ти серед сміливих бійців — справжніх захисників Батьківщини. Я бажаю тобі «вирости» в очах усього світу і стати ще сміливішим, бадьорішим, впевненішим, мужнішим, сильнішим і цілеспрямованішим. Нехай усі перешкоди тобою будуть подолані, нехай служба просувається легко та весело, нехай завершиться вона гідним та гордим званням.