Я хочу тобі побажати завжди і всюди залишатися справжньою людиною, які б ситуації не відбувалися за час служби. Нехай час в армії пролетить тобі непомітно, залишаючи в пам’яті безцінний досвід та знання.

Ми всі віримо у тебе, наш сміливий герой. Сьогодні ми тебе проводимо в армію і чекатимемо на повернення сміливця, справжнього бійця. Будь сильним, вір у себе, не схиб і покажи всім, на що ти здатний. Успіхів у службі, вірності у дружбі, любові у серці, здоров’я у тілі, оптимізму в душі та великих перспектив на горизонті!

Вітаючи з проводами до армії, хочу побажати тобі багато терпіння, наполегливості та сил. Нехай легкою буде служба, надійними товаришами по службі та приємним дозвілля. Набирайся досвіду, загартовуй характер, ніколи не здавайся, будь сміливим і рішучим. Хороших тобі вчителів та цікавих подій!

На тебе чекає нелегкий, але цікавий період життя. Нехай служба дасть нових друзів та нові перспективи. Нехай твоя воля та терпіння допоможуть подолати будь-які перешкоди та вийти з них переможцем! Віримо в тебе та з нетерпінням чекаємо після закінчення служби додому!

Сьогодні проводжаємо відважного та мужнього хлопця служити Батьківщині. Нехай армія навчить бути міцним і впевненим, твердими рішучим, нехай служба буде не в тягар, бажаю благополуччя та удачі, спритності та сміливості. Нехай цей час швидко пролетить, і наш захисник знову буде з нами.

Вітаю тебе, хлопче, ти вже майже солдат! Служи нашій неосяжній Батьківщині сміливо, завзято та з повною віддачею, захищай та зберігай свій будинок від ворогів! Бажаю тобі легко відслужити весь належний термін, не падати духом, завжди стояти на сторожі! Не забувай, що вдома на тебе люблять, чекають і сподіваються на швидке повернення!

Нехай служба проходить, як по маслу, нехай підйоми будуть легкими, а час летить непомітно. Щоб удома чекали, любили та зберігали тепло. Нехай армія подарує досвід і загартує волю!

Пора, боєць, усім показати свою силу та кмітливість, виявити свій характер і віддати обов’язок коханій Батьківщині. Ми сьогодні тебе проводжаємо в армію і хочемо побажати здоров’я, удачі, успіхів та гідних перемог. Нехай служба йде легко і славно, нехай щодня знаменується особистим досягненням та похвалою командира.