Сьогодні дуже щасливий день для сім’ї. Вітаємо з поверненням із армії. З найкращими побажаннями хочемо розділити вашу радість і прославити цю подію у колі близьких та друзів. Гарного настрою!

Рідні та друзі кричать «ура»! Вітаю з поверненням із армії, тепер уже не просто солдат, а справжній чоловік! Ти став сильнішим, міцнішим і впевненішим, сміливішим, твердішим і рішучішим. Тому бажаю тобі здоров’я та удачі у всіх розпочатих справах. Бажаю вірної підтримки поруч, взаємної любові та швидкого досягнення важливих цілей!

Зрештою, ти вдома! Нехай життя швидше повернеться у своє русло, щоб наповнило воно його щастям та успіхами. Бажаю досягти всього того, що не вийшло до армії, щоб цей досвід допоміг у житті. З поверненням!

Вітаю тебе із поверненням додому! Ти чесно відслужив, отже, тебе з упевненістю можна назвати справжнім чоловіком! Бажаю тобі завжди залишатися таким сильним, мужнім і впевненим у собі хлопцем, щоб легко досягати всіх поставлених цілей!

Любий солдате, щиро вітаю тебе з поверненням з армії! Ти чудово відслужив весь свій термін, стійко відстояв усі вбрання та пости, завзято та беззаперечно виконував накази головнокомандувача. Я пишаюся тобою, ти справжній чоловік, хай тобі стануть у нагоді всі здобуті навички! Бажаю тобі бути відважним і досягти грандіозних успіхів після проходження служби!

Нарешті закінчилася твоя служба, яку ти з честю та гідністю проніс! З поверненням, солдате, тепер ти зможеш повернутися до життя, яке на тебе так чекало, але став ти набагато досвідченішим і сильнішим. Нехай допоможуть тобі ці уроки йти напролом до своїх цілей.

Дивіться також