Дорогий солдате, з довгоочікуваним Дембелем тебе поспішаю привітати! Бажаю гідно закінчити службу, передати кермо новим призовникам, поділитися з ними порадами, і з легкою душею та серцем мчати у рідні пенати! Де вже чекають, з накритим столом та теплими обіймами, рідні та друзі! Вітаю!

Вітаю із дембелем! Бажаю, щоб у твоєму житті завжди було місце для справжніх чоловічих вчинків, якими ти сам пишатимешся, і пишатимуться твої близькі люди, бажаю ніколи не боятися, ні в чому не сумніватися і мужньо долати всякі перешкоди на шляху до гідної мрії. І нехай у житті завжди буде свобода вибору і дії і, звичайно ж, удача в кишені.

Служба наближається до завершення, ти стійко і сміливо пройшов усі перепони, усі перешкоди по дорозі подолав. Попереду добра дорога до будинку в обійми близьких, найрідніших. Бажаю, щоб характер, вихований на службі, про запас у нагоді тобі за життя. З дембелем!

Вітаємо із дембелем! Хоча одного разу солдатів — назавжди солдатів, проте це чудова подія, що змушує порадіти. Нехай воно принесе тільки хороші емоції. А ще бажаємо не напиватися надто сильно з цього приводу, адже хтось повинен нас захищатиме в майбутньому.

З поверненням, солдате! Ось ти і віддав борг Батьківщині, пройшов справжню школу життя і тепер цілком готовий захищати рубежі нашої країни. Ти сильний, сміливий і цілеспрямований хлопець. Сподіваємося, що життя в тебе буде мирним, щасливим, успішним! Дай Бог тобі здоров’я, сімейного благополуччя та всього найсвітлішого.

З Дембелем! Був юним безтурботним хлопчиськом, а став хоробрим та відповідальним чоловіком. Давай швидше повертайся, залиш на місці служби гідну пам’ять про себе, не сумнівайся, що попереду на тебе чекає багато світанків щастя, історій успіху та перемог. І що потрібно побажати справжньому бійцю? Здоров’я, звичайно ж, невтомних сил, віри в себе, любові та дружби!

З Дембелем, боєць! Бажаю, щоб час до твоєї повної свободи пролетів непомітно, щоб якнайшвидше ти став на новий шлях до свого успіху. Будь завжди мужній і наполегливий, непохитний і оптимістичний. Ніколи не втрачай віри в себе та свого бойового духу, завжди прагну до перемоги та перемагай у будь-якому поєдинку.

Привіт, небо у хмарах. Прощавай, юність у чоботях. Вітаю із дембелем! Бажаю сил, терпимості та гідного прояву себе. Бажаю завершити свою службу героїчно та гордо. Бажаю збудувати грандіозні плани на подальше життя. Бажаю здобути багато перемог і зберегти в собі міцну чоловічу натуру!

Дивіться також