Вітаю із присягою, тепер тебе сміливо можна назвати справжнім захисником Батьківщини. Ти дав обітницю, що будеш з кожним днем ​​ставати сильнішими, міцнішими, впевненішими. І я хочу побажати ніколи не відмовлятися від своїх принципів та ідей, сміливо долати будь-які перешкоди та бар’єри на шляху до успіху. Бажаю стати славним, хоробрим та невтомним бійцем за справедливість, мир та своє щастя!

Вітаю з присягою, тепер ти серед сміливих бійців — справжніх захисників Батьківщини. Я бажаю тобі «вирости» в очах усього світу і стати ще сміливішим, бадьорішим, впевненішим, мужнішим, сильнішим і цілеспрямованішим. Нехай усі перешкоди тобою будуть подолані, нехай служба просувається легко та весело, нехай завершиться вона гідним та гордим званням.

Приймай вітання з чесно і гордо цією клятвою, з присягою тебе. Бажаю гідно служити і не потрапляти у вбрання, бажаю в армії не тужити, сміливо долати усі життєві перепони. Залишайся сильним і мужнім, міцно коханим та щасливим.

Вітаю з великою подією, з присягою. Від душі бажаю браво служити і захищати Батьківщину, досягати великих успіхів і здійснювати геройські подвиги, бажаю щирого щастя життя, високих цілей, вірної любові та доброго успіху.

Захищати Батьківщину, служити їй вірою та правдою – велика честь для кожного чоловіка. Тепер за тобою величезна країна, а ти вже не просто призовник. Так будь гідним захисником своєї Вітчизни, вірний присязі і не забувай про рідну родину, друзів і кохану дівчину, які з нетерпінням чекають на тебе вдома. Бажаємо тобі міцного здоров’я, мужності та удачі.

Вітаю з Присягою і хочу побажати від цього дня почуватися справжнім захисником своєї країни, який готовий до великих подвигів та великих проривів у житті. І нехай у будь-якому прагненні тобі щастить, і нехай близькі люди щиро тобою пишаються.

Вітаю із присягою бравого солдата. Від душі хочу побажати відмінної служби та вірності Батьківщині, справедливості у житті та великої удачі, великої поваги та розуміння людей, високих досягнень та значних перемог, щирого щастя та вірної любові.

Вітаю не просто розумного, чесного та відважного хлопця, а справжнього солдата, який сьогодні склав присягу. Нехай у твоїй душі завжди будуть живі ці хвилюючі відчуття неймовірної відповідальності. Завжди пам’ятай про своє почуття обов’язку та про те, що ти обіцяв гідно нести свою службу та захищати Батьківщину. Ми віримо, що ти сумлінно віддаси свій обов’язок Вітчизні і покажеш себе тільки з кращого боку. Доброї служби, солдат!

Дивіться також