ЖінціКолезіНачальникуЧоловіку

Дорогий наш начальник, вітаємо Вас із підвищенням! Бажаємо примножених у рази перемог та здобутків на новому посту. Бажаємо ще більшого потенціалу, широких можливостей та постійних перспектив. Нехай Вам легко вдається тримати в мажорній тональності успіху свої робочі справи та справи особистого життя.

Вітаю з найочікуванішим підвищенням! Ти, як ніхто інший, на це заслуговував. Нехай кожен новий день тепер починатиметься з перемог, а вершини легко підкорити і неможливо буде впасти з них.

Нарешті сталося все те, що так чекали. твоє підвищення вже давно заслужено, а сам факт лише наочно довів, що ти та людина, яка прагне завжди ставати кращою, підкорювати гори та вчитися новому. Підвищуй далі планку, яку ти собі ставиш.

Вітаю із підвищенням! Нехай твоя робота і далі оцінюється за заслугами, призводить до виконання бажань, до повної самореалізації, дарує нових прекрасних людей та задоволення від життя!

З підвищенням, дорогий наш начальник. Бажаємо Вам стати вищими не тільки за чином, але й душею відчути високий політ. Здоров’я Вам та оптимізму, впевненої цілеспрямованості та рішучості, наполегливості у своїх ідеях та твердості у своїх принципах.

Колега, щиро вітаю з підвищенням! Нехай це досягнення буде далеко не останнім, нехай попереду на тебе чекає ще багато перемог і ступенів слави, нехай для твоєї завзятої праці та втілення чудових ідей не буде жодних перешкод, нехай у твоєму житті постійно світить промінь удачі та добра.

Вітаю із підвищенням на посаді! Нехай усі перешкоди будуть нічим, всі цілі будуть досягнуті! Бажаю подальшого кар’єрного зростання, поваги колег та лояльності начальства! Бажаю сил, терпіння та величезного здоров’я! Я завжди поруч, допоможу та підтримаю тебе в будь-якій ситуації! Пишаюся тобою!

Вітаю з новою сторінкою у кар’єрі! Нехай підвищення принесе величезну гордість і, звичайно, велике підвищення в зарплаті. Бажаю не зупинятися і сміливо дивитися вперед і далі, домагаючись мети.

Дивіться також