Дорогий наш начальник, вітаємо Вас із підвищенням! Бажаємо примножених у рази перемог та здобутків на новому посту. Бажаємо ще більшого потенціалу, широких можливостей та постійних перспектив. Нехай Вам легко вдається тримати в мажорній тональності успіху свої робочі справи та справи особистого життя.

З підвищенням, дорогий наш начальник. Бажаємо Вам стати вищими не тільки за чином, але й душею відчути високий політ. Здоров’я Вам та оптимізму, впевненої цілеспрямованості та рішучості, наполегливості у своїх ідеях та твердості у своїх принципах.

Вітаю Вас, начальник із цією чудовою подією – підвищенням. Нехай життя й надалі радує кар’єрним зростанням та великим успіхом, плідною діяльністю та цілеспрямованістю, добрим здоров’ям та енергійністю, особистим щастям та удачею.

Вітаю від душі чудового начальника із підвищенням. Щиро бажаю блискучої кар’єри та високих досягнень у роботі, великої пошани та пошани в колективі, світлого успіху та відмінного здоров’я, сімейного благополуччя та душевного щастя.

Вітаю шановного та чудового начальника з підвищенням. Бажаю не зупинятися на досягнутих успіхах і сміливо просуватись уперед. Бажаю безмірної кількості сил та енергії, міцного здоров’я та удачі, сімейного тепла та розуміння, благополуччя та щастя.

Вітаємо із підвищенням, наш славний начальник. Бажаємо ніколи не стояти на місці та постійно рухатися тільки вперед. Нехай кожен крок кар’єрними сходами керівника буде впевненим і успішним, нехай кожен новий день Вам дарує масу ідей та можливостей для вдосконалення та самореалізації.

Вітаємо із підвищенням! Завжди приємно знати, що начальники теж люди і теж можуть отримати підвищення. Нехай воно не буде останнім і скромний наш начальник стане Найголовнішим Босом. Вдалого подальшого просування і, звичайно ж, не забувати про нас, простих смертних.

Шановний начальник, щиро вітаю Вас з підвищенням і подальшим просуванням кар’єрними сходами. Нехай робота завжди приносить високий достаток та задоволення, нехай діяльність дарує масу можливостей та перспектив самореалізації, нехай у житті завжди світить сонце щастя та удачі.

Дивіться також