АтестатаДівчиніДоньціЗ червонимМедикаПодрузіПромова викладачамСину

Прекрасна та чарівна, вітаю з отриманням диплома. Бажаю стати успішною та популярною, амбітною та невтомною, неймовірно талановитою та найбагатшою леді на світі. Нехай любов надихає, нехай твоя професія прославляє тебе!

Вітаю з одержанням диплома, і не простого, а червоного! Це результат старань, ні ночей, що спали, десятки прочитаних книг і отриманих знань! Бажаю пишатися цим успіхом та користуватися його привілеями!

Вітаю тебе, люба красуне, з отриманням диплома! Бажаю, щоб тобі відкрився світ нових ідей, можливостей, прагнень та перспектив. Нехай твої амбіції, імпульси, мрії та бажання завжди призводять тебе до перемоги, нехай у твоєму житті буде улюблена робота, улюблена сім’я, улюблена справа. Бажаю знайти своє місце під сонцем та знайти справжнє щастя.

Вітаю з отриманням диплома та бажаю, щоб цей важливий документ допоміг тобі знайти своє покликання у житті, цікаву роботу та світлий шлях. Бажаю ніколи не сумніватися у своїх силах, сміливо йти вперед та підкорювати нові вершини щодня.

Вітаю з отриманням червоного диплома і хочу побажати, щоб у руках з ним тобі скрізь горіло зелене світло. Прагни, дій, скоряй і домагайся свого. Бажаю такої роботи, яка приноситиме лише достаток та задоволення. Бажаю такого життя, в якому буде чим пишатися і про що мріяти!

Сьогодні ми отримуємо наші заповітні дипломи, сьогодні перед нами відкриються нові горизонти життя, які, сподіваємося, подарують нам можливість досягти всього бажаного та важливого. Наші знання, наші старання, наша цілеспрямованість і наша завзятість — це, безперечно, ваша заслуга, дорогі викладачі. І цього чудового дня ми хочемо щиро подякувати вам за світлий розум і добру надію, за ці дипломи та наші мрії. Бажаємо вам, наші дорогі та шановні, ще довгі роки бездоганної репутації та успішного викладання, щасливого сьогодення та прекрасного майбутнього в житті кожного з вас.

Дорогі наші студенти, коли ви вибрали для себе професію і ми допомогли вам прокласти маршрут до ваших дипломів. І ось сьогодні той самий день, коли ці заповітні документи виявляться у ваших руках. Ми вітаємо вас з отриманням дипломів та бажаємо влаштувати своє життя так, щоб і працювалося із задоволенням, і жилося щасливо, і завжди був час на особисті інтереси, а також зустрічі з близькими та чудовий відпочинок. Усього хорошого вам, удачі, яскравої молодості та невтомних сил!

Вітаю із отриманням атестату. Бажаю зітхнути з полегшенням і сміливо зібратись у подальший шлях. Бажаю виконання всіх бажань та підкорення намічених вершин. Бажаю веселої юності та мільйон амбіцій, що втілилися у грандіозний успіх. Живи так, як подобається, закохайся в життя з кожним днем ​​і обов’язково дістань ту саму заповітну та яскраву зірку з неба!