БатькамВихователямДітямЗавідувачціЗапрошенняНяніПобажанняПромова батьківСпівробітникам

Дорогі наші вихователі – наші другі мами! Ми дуже вдячні вам за те, що ви зробили для наших діток. Ви дали їм дуже потужну підготовку до такого складного та відповідального старту. Ви навчили їх не тільки зав’язувати шнурки та одягати колготки, а й не боятися нових відкриттів, з цікавістю пізнавати світ і сміливо йти у нове шкільне життя. Дякую вам за вашу роботу та душевне тепло, з яким ви підходите до своєї справи. За те щире кохання та переживання, з якими ви виховуєте наших дітей. Бажаємо вам тільки добра та благополуччя. Нехай кожен ваш день буде радісним, світлим та щасливим!

Вітаю із випускним у дитячому садку. Перший бал, перше розставання. Бажаю тобі, мила дитино, не втратити дружби з хлопцями, взяти з собою в подальший шлях веселі спогади та яскраву палітру фарб, щоб на свій лад і свою фантазію прикрасити картину шкільних років, які тобі йдуть.

Ви хочемо подякувати кожному, хто брав участь у вихованні наших дітей. Нехай маленькі нові пустуні надихають вас на нові досягнення, нехай той затишок, який ви створювали дітям, пануватиме у вас завжди в сім’ях. Здоров’я вам міцного, мудрості та наснаги.

Запрошуємо вас відвідати наш дитячий садок у зв’язку зі святкуванням випускного! Сподіваємося розділити з вами наше щастя, гарний настрій та дитячу радість. Чекаємо на вас за адресою ______________.

Сьогодні ми випускаємо дітей у велике життя! Хочеться всім привітати та подякувати за участь у їхньому розвитку, за безцінну працю та старання, які ви день за днем ​​прикладали! Нехай ще багато років нам вдається виховати жодне покоління!

У цей урочистий день ми хочемо побажати своїм вихователям, щоб Ви були завжди такими ж молодими та швидкими. Щоб вогник дитинства завжди горів у Ваших душах. І щоб Ваша важка праця цінувалася та гідно оплачувалася.

Зовсім скоро підемо ми до першого класу, а поки що наші улюблені батьки, вітаємо вас із випускним у дитячому садку! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, залізного терпіння, нескінченної енергії та любові! Бути найщасливішими та завжди здоровими!

Шановні батьки, вітаємо вас із першим випускним ваших дітей! Будьте завжди сильні, мудрі та терплячі. І пам’ятайте, тільки любов, ніжність, турбота, іноді суворість та яскравий особистий приклад доброти допоможуть вам вирощувати чесних, працьовитих, відповідальних людей. Бажаємо вам батьківської втіхи та гордості. Бажаємо вашим дітям досягти великих висот у цьому житті та обов’язково виконати всі дитячі мрії!

Дивіться також