Шановна наша нянечка, сьогодні випускний у наших дітей. Вітаємо вас та щиро говоримо спасибі за тепло, любов, увагу та турботу. Нехай ваше велике серце завжди буде сповнене любов’ю та душевністю. Бажаємо вам щастя, добра, гармонії та безтурботності. Дякуємо за все, що ви зробили для наших дітей! Ваша праця безцінна!

Ми не хочемо прощатися, не згадавши наших нянечок, які сьогодні разом з нами відчувають ностальгію, думаючи про те, якими великими ми стали. Ви також були частиною нашого життя у наші перші роки, наші маленькі ручки чіплялися за ваші, ви супроводжували кожен наш крок, щоб допомогти нам рости та навчатися.

Няня – це затишок та турбота, няня – це порада та допомога. Вітаємо Вас із нашим Випускним. Залишайтеся надійною стіною порядку в нашому улюбленому саду. Бажаємо Вам здоров’я, енергії, краси та натхнення. Бажаємо, щоб діти любили та цінували. Бажаємо, щоб у Вашому житті все було чудово та чудово.

Дорога, мила нянька, вітаю Вас із випускним у улюбленому дитячому садку. Бажаю Вам залишатися такою ж доброю, енергійною, веселою, сильною, бадьорою, променистою, чуйною, ласкавою, красивою, розумною і просто чудовою жінкою. І нехай Вас люблять діти, нехай у житті Вашому буде багато ясних днів великих успіхів та удач.

Мила нянька, вітаємо Вас з випускним наших чудових та веселих дітлахів. Чимало Ваших сил і старань вкладено в цих хлопців, завдяки Вашому ентузіазму та доброті ці діти зростали та розвивалися, раділи життю та з кожним днем ​​відчиняли двері в країну чудес. Бажаємо Вам ще довгих років успішної діяльності, бажаємо послуху вихованців та великого щастя в особистому житті.

Чудова наша нянечка, вітаємо Вас з випускним наших діток – найвеселішої та пустотливої ​​групи. З Вами кожен новий день був для них як диво. Ви подарували діткам багато радісних моментів і навчили їх старанно працювати та весело відпочивати. Бажаємо Вам і надалі допомагати суспільству виховувати діток, щасливо та цікаво проводити кожен свій день, жити з доброю надією та щирою усмішкою на вустах.

Дорога нянька, ми вітаємо Вас із випускним діток. Всі близькі, рідні та друзі, та що там, все місто пишається Вами, адже у Ваших руках стільки сил, а у Ваших очах стільки доброти, що діти з великим задоволенням приходять до дитячого садка та дарують усьому світу свої посмішки. Дякую Вам, мила нянько, за Ваше терпіння, вміння та нескінченне прагнення до дитячого щастя. Бажаємо Вам, як діти, вірити у чудеса, і ці чудеса нехай неодмінно трапляються у Вашому житті.

Чудова наша няня, вітаємо Вас з випускним діток і бажаємо величезних сил, величезного терпіння, величезного завзяття для Вашої роботи, а також прекрасного самопочуття та настрою, доброї удачі та надії, щасливих та радісних моментів, з яких складатиметься Ваше веселе та чудове життя.

Дивіться також