Велике дякую Вам, що потрапили саме до Вашого дитячого садка, дякую за можливість отримувати нові знання та навички від таких кваліфікованих фахівців саме в цьому місці! Нехай до Вас потрапляють добрі дітки! Бажаємо Вам поваги колег, здоров’я та процвітання!

Прекрасну жінку, чудову завідувачку вітаємо з випускним, з черговим досягненням та поколінням старанно вихованих діток. З Вашими стараннями та зусиллями, прагненнями та надіями сьогодні у хлопців є чудова можливість вирушити до країни шкільних знань з повною впевненістю у собі та веселим настроєм. Бажаємо Вам довгих років процвітання та успіху в житті та діяльності.

Щиро вітаємо Вас з випускним у цьому чудовому дитячому садку! Під вашим чуйним керівництвом випускають тямущі та освічені дітки, готові нарешті вступити до школи! Дякую, за Вашу працю та професіоналізм!

Ми нескінченно вдячні, що саме завдяки Вам у нашому дитячому садку завжди панують справжня домашня атмосфера та сімейний затишок. Ми бажаємо Вам якомога довше залишатися на посаді керівника, підтримувати цю чарівну атмосферу та порядок, який є основним гарантом успіху будь-якої установи чи підприємства. Бажаємо Вам сил та терпіння на цій посаді. Бажаємо завжди відчувати міцну підтримку всього колективу та батьків.

Дорога наша завідувачка! Хочемо висловити Вам свою вдячність та глибоку повагу. Адже саме завдяки Вам у стінах нашого дитячого садка панує не лише затишок, радість, щастя, прикрашене дитячими усмішками, а й справжня атмосфера міцної та дружної родини. Нехай і у Вас у житті завжди буде присутня радість, ніколи не буде дефіциту в посмішках та нестачі у щастя.

Шановна завідувачка. Сьогодні у вас черговий випускний у дитячому садку. Ми уявляємо, як вам часом не хочеться розлучатися з вашими вихованцями, але таке життя. Ми дякуємо вам і вашому колективу за добре ставлення до дітей, за те, що в кожній дитині ви бачите особистість. Ми говоримо вам «дякую» від щирого серця і бажаємо великих творчих успіхів.

Вітаємо із черговим випускним! Щороку зі стін Вашого садка вилітають чергові пташенята. Ми бажаємо, щоб Вам не доводилося думати за ремонти, щоб ніяких НП не траплялося, щоб весь Ваш колектив працював дружно та злагоджено.

Шановну завідувачку дитячого садка вітаємо з випускним! Бажаємо, процвітання, належної уваги та підтримки, затишку та домашньої атмосфери у дитячому садку. Особистого благополуччя, відкритості, надійності та багато радісного дитячого сміху!

Дивіться також