Дорогі наші вихователі – наші другі мами! Ми дуже вдячні вам за те, що ви зробили для наших діток. Ви дали їм дуже потужну підготовку до такого складного та відповідального старту. Ви навчили їх не тільки зав’язувати шнурки та одягати колготки, а й не боятися нових відкриттів, з цікавістю пізнавати світ і сміливо йти у нове шкільне життя. Дякую вам за вашу роботу та душевне тепло, з яким ви підходите до своєї справи. За те щире кохання та переживання, з якими ви виховуєте наших дітей. Бажаємо вам тільки добра та благополуччя. Нехай кожен ваш день буде радісним, світлим та щасливим!

У цей урочистий день ми хочемо побажати своїм вихователям, щоб Ви були завжди такими ж молодими та швидкими. Щоб вогник дитинства завжди горів у Ваших душах. І щоб Ваша важка праця цінувалася та гідно оплачувалася.

Дорогі наші вихователі, ми вітаємо вас із випускним улюблених бешкетників. Безмірно вдячні вам за вашу працю та вагомий внесок у виховання сучасного покоління. Ми бажаємо вам найміцнішого здоров’я. Бажаємо активної, веселої та успішної діяльності без утоми, але з великими заслугами. Бажаємо масу приємних моментів та радісних хвилин під час перебування у дзвінких групах. Залишайтеся такими ж добрими, щедрими, натхненними та сильними людьми!

Дорогі вихователі, сьогодні ви кажете нашим дітям «До побачення». А ми дякуємо вам за те, що в саду хлопці були, як у себе вдома. Бажаємо вам здоров’я, удачі, творчих та професійних успіхів. Нехай нові ваші вихованці будуть такими ж славетними, як сьогоднішні випускники!

Дорогі, улюблені наші вихователі! Ми дуже сумуватимемо за тим, як ви завжди з посмішкою зустрічали нас на порозі групи, як ви щоранку відкривали перед нами дивовижний світ розвитку, ігор, пригод та пізнання чогось нового. Ми назавжди запам’ятаємо ваші добрі обличчя та величезні ніжні серця. Бажаємо вам благополуччя та терпіння, спокою та гармонії, розуміння та успіху.

Наші няні — найкраще, на них чекає великий успіх у житті! Дякую вам, за ваше виховання та працю, ми готові йти далі, вивчати світ і намагатися робити його краще.

Шановні наші вихователі! Від усіх батьків хочемо висловити вам велику подяку за вашу працю, за терпіння, компетентність та любов! Наші діти були в надійних та люблячих руках. Довгих років життя вам, міцного здоров’я та залізного терпіння! Нехай на вашому шляху зустрічаються тільки розуміючі батьки та вдячні дітки!

Милі вихователі, сьогодні ваші дітки випускаються із саду та покидають ці стіни. Дякую вам за те, що завжди були надійними друзями та вірними помічниками для тіток, за те, що подарували хлопцям казку та віру в чудеса, за те, що навчили всьому новому та цікавому. Ваші діти завжди будуть згадувати щасливі та добрі моменти, які ви їм подарували. Нехай ваша діяльність завжди буде успішною, а праця — почесною і по-справжньому шанованою.