Дітки милі, вітаємо вас зі святом. Не варто лякатися невідомості, нехай вас манять і захоплюють ті таємниці та секрети, які ви відкриватимете, отримуючи нові знання у школі. Попереду на вас чекають дуже цікаві відкриття. Життя ставатиме лише яскравішим, ширшим і захоплюючим. Сьогодні ви випускаєтеся з затишного гніздечка дитячого садка і починаєте більш доросле, більш відповідальне і більш пізнавальне життя.

Вітаємо вас із випускним, дорогі діти! Сьогодні ви залишаєте цей дитячий садок і йдете вперед — до нового захоплюючого шкільного життя. Ми бажаємо вам завжди бути такими жвавими, веселими, відважними, добрими хлопцями, великими витівниками, мрійниками та першовідкривачами. І нехай попереду у кожного з вас буде велика дорога у світле, радісне та щасливе майбутнє.

Дорогі хлопці, вітаємо вас із випускним із дитячого садка. Бажаємо вам, діти, все ще насолоджуватися яскравими днями щасливого дитинства, бажаємо залишатися веселими та кмітливими хлопцями. Не поспішайте дорослішати, насолоджуйтесь кожної миті радості та дива. Успіхів вам, хлопці, вірних друзів у житті та гордих перемог.

У вас сьогодні перший випускний, ви залишаєте рідний дитячий садок і поспішайте назустріч неймовірному світові відкриттів! Шкода, що так скоро час нам розлучатися, але дитячий садок ви запам’ятаєте назавжди!

Дорогі наші дітки, зовсім скоро ви станете школярами, вам чекає довга і цікава дорога в життя. Ми хочемо, щоб ця дорога була яскравою, широкою та повною приємних сюрпризів. Завжди залишайтеся такими ж чудовими, веселими та щасливими.

З випускним! Ви так швидко росте, стільки нових знань навчаєтеся, а найголовніше, стільки світла в собі несете. Нехай життя з кожним днем ​​буде цікавішим, яскравішим, а нові можливості подарують радість та яскраві посмішки.

Вітаємо вас із першим випускним, наші чудові дітки! Не забувайте свій дитячий садок, адже тут було багато пригод та захоплюючих прогулянок, добрих казок та забавних історій, смачних сніданків та яскравих свят. Діти, ми бажаємо вам завжди залишатися такими дружними, веселими та допитливими. Нехай у школі на вас чекають лише п’ятірки та слова похвали. Нехай у вашому житті завжди будуть радість, сміх, кохання та щастя!

Дорогі наші дітки, вітаю вас із першим випускним. Бажаю, щоб щасливе дитинство вас не залишало, щоб у вас обов’язково все виходило, щоб вам щодня світило яскраве сонечко удачі, щоб у вашому житті завжди вистачало добрих чудес і радісних моментів. Доброго шляху, діти.

Дивіться також