Зовсім скоро підемо ми до першого класу, а поки що наші улюблені батьки, вітаємо вас із випускним у дитячому садку! Від щирого серця бажаємо вам здоров’я, залізного терпіння, нескінченної енергії та любові! Бути найщасливішими та завжди здоровими!

Шановні батьки, вітаємо вас із першим випускним ваших дітей! Будьте завжди сильні, мудрі та терплячі. І пам’ятайте, тільки любов, ніжність, турбота, іноді суворість та яскравий особистий приклад доброти допоможуть вам вирощувати чесних, працьовитих, відповідальних людей. Бажаємо вам батьківської втіхи та гордості. Бажаємо вашим дітям досягти великих висот у цьому житті та обов’язково виконати всі дитячі мрії!

Дорогі батьки! Ми провели з вами кілька важливих та прекрасних років, за які ваші діти стали нам майже рідними, дуже виросли та подорослішали. Вітаємо із закінченням одного важливого етапу та початком іншого. Удачі вам і хлопцям, успіхів та щастя. Ми з теплотою згадуватимемо вас. В добрий шлях!

Дорогі батьки, вітаємо вас із випускним ваших чудових діток. У цьому дитячому садку їх завжди згадуватимуть як пустотливих та веселих, добрих та життєрадісних хлопців. Бажаємо, щоб вони завжди такими по життю і залишалися, щоб ваші діти прислухалися до порад і важливих слів батьків, щоб улюблене чадо кожного з вас неодмінно досягло великих успіхів на своєму шляху.

Дорогі батьки! Сьогодні наше спільне свято, свято дітей, свято нового життя та нового ступеня, відкриття нових горизонтів та нових можливостей. Поздоровлення хочеться сказати найтепліші, побажання найщиріші. З випускним!

Шановні батьки, дорогі мами та тата, вітаємо з першим випускним діток, із закінченням дитячого садка вашими малюками! Вони великі молодці та розумниці, багато чого дізналися, працювали на славу. Нехай з гордістю і далі продовжується ваш спільний шлях, який буде легким, безхмарним, добрим, щирим, повним перемог, досягнень, яскравих картин, незабутніх вражень, емоцій, багатий на розвиток та особистісне зростання. Разом із чадами підкорюйте цей світ, радійте миттєвостям, розділяйте тепло та посмішки. Здоров’я та чудес!

Шановні батьки, вітаємо Вас зі значною та урочистою подією в житті Ваших малюків, сьогодні вони випускаються з дитячого садка. Бажаємо Вашим малюкам здоров’я та успіхом у подальшому навчанні, а Вам хочемо побажати впевненості у своїх силах, теплих дружніх стосунків зі своїми хлопцями, радості за їх досягнення.

Ось і добіг кінця найперший етап у житті маленьких дітей. Нехай вони ростуть щасливими та здоровими, а батькам бажаємо море терпіння, завдяки якому буде чудовий результат. Адже все формується в сім’ї від тієї атмосфери, яку отримують Ваші діти.