ДівчинціПохресникуПохресниціХлопчику

Щастя і світлих днів, усмішки променистої, а очі нехай світяться яскравим світлом, щоб дарували вони навколишнім радість та гарний настрій. Щоб зберігав янголяка і оберігав від бід.

Від щирого серця вітаю з хрестинами маленького ангелочка. Нехай тепер його життя тече довгою та спокійною рікою під благословенням Бога, нехай у хвилини труднощів доля дарує диво, нехай завжди відкритою та доброю буде душа дитини.

З хрестинами тебе, веселий і бешкетний хлопчисько. Нехай добрим і щасливим буде твій шлях по життю, нехай тобі завжди відчиняються двері до успіху, до мрій та слави. Бажаю тобі рости міцним та відважним богатирем, бравим та впевненим капітаном. Бережи тебе Бог, малюк.

З хрестинами вас! Миру вашому будинку, щастя дитині, а також гармонії та взаєморозуміння. Будьте завжди при достатку, з можливостями, щоб сім’я стала ще більш згуртованою.

Вітаю вас із хрестинами вашого сонечка! Нехай Господь завжди оберігає ваше чадо та допомагає йому у всьому! Бажаю дитині міцного здоров’я, море барвистих емоцій та яскравих відкриттів, адже цей величезний світ такий прекрасний!

Сьогодні твої хрестини, і я бажаю тобі мирського щастя. Нехай у житті буде тільки добро. Завжди посміхайся та насолоджуйся своїм існуванням.

Вітаю з хрестинами вашого ангелочка і від душі бажаю світлого, доброго, щасливого мирного, радісного життя вашій дитині, в яку батьки та хрещені будуть вірними та сміливими захисниками від усього поганого. Світу вашій родині та здоров’я, яскравих свят та чудових миттєвостей з улюбленою крихтою.

З хрестинами! Нехай малюк буде зберігати Богом. Нехай хвороби та неприємності не приходять у його життя. Нехай рідні оберігають його та піклуються про нього. Нехай він буде здоровим, щасливим і розумним.

Дивіться також