З хрестини, мила дівчинка. Бажаю, щоб Господь оберігав тебе від лиха і бід, щоб батьки завжди любили і розуміли, щоб хресні захищали від заздрощів і недобрих людей, щоб життя твоє було яскравим, щасливим, веселим, прекрасним і радісним. Рости здоровий і чудова дівчинка, милий ангел.

З хрестинами, милий янгол. Бажаю рости щасливою, доброю, милою, веселою, здоровою, талановитою дівчинкою. Бажаю з кожним днем ​​разом з батьками та хрещеними відкривати для себе найцікавіший світ кохання та радості, краси та чудес. Бережи тебе Бог, маленька принцеса.

З хрестини, мила дівчинка. Нехай Господь веде тебе по життю доброю дорогою, нехай твій ангел-охоронець зберігає твою душу від злості, а серце від образ. Бажаю тобі, малюка, рости щасливою дитиною, веселою та красивою дівчинкою. І нехай цей світ для тебе буде яскравим, яскравим, дивовижним та чудовим.

Вітаю від щирого серця з хрестинами! Нехай відтепер з тобою завжди буде Ангел-охоронець, який убереже від будь-яких нещасть та недуг! Бажаю, щоб ти росла, на радість батькам, розумна і здорова!

З хрестини, мила дівчинка. Нехай ангел твій тебе зберігає і відводить від тебе всі біди, нехай у твоєму житті кожен день буде добрим, гарним, мрійливим і радісним. Бажаю тобі рости талановитою дівчинкою, бажаю радувати батьків та близьких своїми посмішками, здобутками та неймовірними ідеями.

Сьогодні великий день у твоєму житті, тебе хрестили і Бог доторкнувся до маленької дівчинки, загальної улюблениці, нехай же його правиця зберігає тебе і оберігає довгі роки, вказує правильний шлях життя, рости здоровою, щасливою, красивою, розумною, окриленою!

Вітаю з хрестинками милу дівчинку! Бажаю тобі, крихітко, рости дзвінкою, сміливою, веселою, бешкетною, талановитою, доброю, красивою, здоровою, чудовою дівчинкою. Нехай ангел береже тебе від бід. Нехай батьки та хресні твої відчиняють для тебе двері у прекрасний світ щастя, радості та доброти.

З хрестинами, люба дівчинко, тепер ти православної віри. Я щиро бажаю тобі щастя та здоров’я, любові рідних, яка зігріє тебе в холоди та подарує тобі натхнення у хвилини життєвих труднощів. Крихітка, нехай ангел тебе не кидає в біді, нехай його сильні крила вкривають тебе від недобрих людей. Бажаю тобі рости чудовою, чуйною, щирою, веселою, талановитою і красивою дівчинкою!

Дивіться також