Вітаю з твоїм чудовим святом! Ти чудова, неймовірно світла і «затишна» людина, подарована мені долею. Нехай твоє життя буде, як мистецтво, неповторним, привабливим і яскравим. Завдяки тобі цей світ стає добрішим і чистішим. Я знаю, що в тебе буде все найбажаніше, небесно-ясне та по-справжньому потрібне. Нехай твоя душа сповнюється натхненням, нехай ростуть невловимі крила від безмежного і полум’яного кохання!

Від щирого серця тобі бажаю в твій день народження бути найщасливішою у світі людиною: щоб сім’я завжди підтримувала і радувала, щоб грошовий потік ніколи не закінчувався, і щоб друзі завжди були поряд, незалежно від ситуації. Здоров’я, позитиву та всього найдобрішого тобі!

Вітаю з днем ​​народження. Роки йдуть, життя минає, діти виросли та відлетіли із сімейного гнізда. Не за горами старість та самотність. Рідними людьми стають сусіди, а людьми, які люблять, зовсім чужі люди, які нам допомагають і піклуються про нас. Здоров’я та благополуччя, більше уваги та турботи.

Нехай усі мрії здійснюються, нехай щастя буде вічним! Як же хочеться, щоб у тебе в житті все склалося, щоб у душі були мир і спокій, а в серці ніколи не постукав смуток. Бажаю, щоб кожен день твого життя був як ніжний та ясний весняний ранок, наповнений свіжими квітковими ароматами. Живи в коханні та ніжності!

Роки летять і ми не молодшаємо – це правда життя. У цей світлий день я вітаю тебе з днем ​​народження! Від щирого серця бажаю, щоб твоя душа завжди залишалася світлою і доброю. Нехай щодня приносить тільки щастя та добро. Нічого не бійся і сміливо йди до намічених цілей. Дякую за кожен день, що провели разом. Як шкода, що час вибіг безповоротно.

Вітаю з днем ​​народження! Сьогодні ангел-охоронець запалить ще одну зірку на небосхилі твого життя. Радіють небеса і ми разом з ними, що світу подарована дорогою нашому серцю людина. Мені так трепетно ​​цього дня, що жодні чергові побажання не лягають на душу. Просто благаю Бога, щоб берег тебе день у день. Зі святом!

Цього чудового дня твого народження нехай здійснюються мрії, а душа сповнюється теплом і світлом щирих побажань щастя. Лови кожну мить любові і кожен промінчик радості, подаровані долею твоєму нескінченно доброму та ніжному серцю!

Нікуди без тебе у цьому світі. Якщо навіть нас розділить Всесвіт, її вітер принесе тобі мій поклик. Ми й самі зірки, які світять один одному, перемовляючись через безодні простору. Я завжди відчуватиму твоє сяйво і тепло, силу і спокій, веселість і сміх. Нехай вітри змін твого життя будуть лагідними та попутними, сни легкими, а радості світлими. Обіймаю та вітаю тебе з днем ​​народження!

Дивіться також