Травень люблять за травневі грози та сонячне світло. Травень люблять за буйство трав та аромат шашлику. А ще травень прекрасний тим, що цього місяця день народження у прекрасної людини. Я вітаю тебе і бажаю невтомної спраги до життя. Бажаю багато привітань та подарунків. Бажаю не лише цього дня, а й завжди перебувати в оточенні дорогих людей. Бажаю неймовірного натхнення та великого щастя. Бажаю чудових можливостей у будь-яких прагненнях та такого мрійливого настрою, як солодкий травень.

Ех, пощастило тобі народитись у травні! Адже це час сонця, тепла та юності. Люди, народжені у травні, завжди веселі, усміхнені та молоді. Бажаю, щоб все твоє життя було наповнене травневим теплом, а в душі безперестанку співали пташки. З днем ​​народження, сонячний чоловічок!

Сьогодні чудова погода та сонце посміхається перехожим, сьогодні травень усім дарує радість та яскраві посмішки, а все тому, що в тебе день народження. Вітаю від душі і бажаю надихатися любов’ю і надихати своїх близьких, з кожним днем ​​відкривати для себе нові сторони щастя і постійно відчувати в собі неймовірні сили, на повні груди вдихати аромат весни і всім серцем прагнути своїх солодких мрій.

У травневий день народитись — чудово. Нехай на душі завжди буде тепло, а травневе сонце цілий рік житиме в твоєму серці і розганятиме всі негаразди, поганий настрій і смуток. З Днем народження!

Цього чудового травневого дня щиро вітаю тебе з днем ​​народження. Бажаю сонячного настрою та яскравих промінчиків удачі, весняного натхнення та приголомшливих творчих ідей. Бажаю постійного відчуття щастя та радості, щирих почуттів ніжності та кохання, дихання вітру удачі та свободи.

У травневий день народження по-весняному теплий день тебе зустріне. Нехай життя завжди буде твоє цвісти і радувати фарбами та початком життя. Нехай щастя постукає у двері, а успіх стане бойовим товаришем. Вітаю!

Бажаю, щоб твій настрій був таким яскравим і барвистим, як квітучий травень! Нехай щодня дарує тобі нові можливості, радісні миті та всілякі успіхи! Бажаю щирого кохання, міцної дружби, відмінного здоров’я та фінансового благополуччя!

Травневі чудові дні дарують нам одне чудове свято… і це свято твій День Народження! Нехай же не тільки сьогодні, а й завжди, світ радує тебе новими фарбами, нехай поряд завжди будуть прихильники та друзі, а ті справи, за які візьмешся, вдаються на сто відсотків.

Дивіться також