З наступаючим Днем народження. Нехай свято, що наближається, прожене всі суми і сумніви. Нехай цей вік стане талісманом твого везіння, натхнення, процвітання. Бажаю жити ще яскравіше та багатше. Бажаю отримати все те, що мріялося.

З наступаючим днем ​​народження вітаю і хочу побажати провести цей день у радості, мирі, спокої, отримати несподівані подарунки та побачити всіх на кого чекає серце!

З наступаючим днем ​​народження вітаю та бажаю злетів без падінь, рішень без помилок, друзів без фальшу та життя без негативу!

З наступаючим днем ​​народження. Нехай наближається крутий і феєричний день, нехай будуть щасливі зміни у твоєму житті. Я щиро бажаю тобі бути здоровою, енергійною, життєрадісною, сміливою людиною, бажаю знаходити натхнення в улюблених людях та своїх мріях, бажаю вірити у свої сили та досягати величезних успіхів!

Наближається той день, коли всі тебе обійматимуть і вітатимуть, дивуватимуть і радуватимуть! Вітаю з днем ​​народження. Бажаю крутої підготовки до свого головного дня. Бажаю провести свою урочистість у яскравих фарбах та у чудовій компанії. Нехай вік відзначається лише у паспорті. Нехай у житті буде все для щастя, задоволення та втілення мрій.

От-от і настане твій день народження! Бажаю, щоб цей день був сповнений приємних сюрпризів, радісних посмішок і лише позитивних емоцій! Нехай щастя переповнює твоє серце, адже це важливо! Бажаю тобі безмежного кохання, нечуваної удачі, сталевого здоров’я та відмінного доходу!

З наступаючим! Нехай рік, який життя подарує, стане дивовижним і уявним. Бажаю життя довгого, щоб приносила вона щастя в будинок, усмішку на обличчя і запалювала світло в очах.

Я вітаю тебе з наступаючим днем ​​народження. Бажаю, щоб підготовка до цього великого свята проходила повним ходом та приносила суцільне задоволення. Бажаю величезного здоров’я, оптимістичного погляду на життя та всього того, що допомагає нам справлятися навіть із найскладнішими побутовими ситуаціями. Ніколи не вішай носа, йди наперекір негараздам ​​і доводь, що ти сильніший, мудріший і щасливіший, ніж про тебе думають.

Дивіться також