З вибаченням за запізнення, вітаю вас із днем ​​народження! Дай Боже вам величезного щастя цього особливого дня. Бажаю вам завжди в житті знаходити привід для усмішок і відчувати радість, і навіть у найважчі часи не втрачати надію і віру. Нехай ваше життя буде довгим і повним перемог.

Вибач, що трішки із запізненням, але все-таки прийми це привітання! Нехай твоє життя наповнюється лише радісними подіями, щирою любов’ю, відданою дружбою та захоплюючими подорожами! Бажаю тобі чудового здоров’я та відмінного достатку! І нехай все складається так, як ти того бажаєш!

Вітаю з минулим днем ​​народження і хочу побажати не бачити зла, не сумувати через дрібниці, не витрачати час на образи, а жити, посміхаючись і знаходити фарби навіть у похмурий день!

Перепрошую за запізнення, рутинна робота та швидкий темп життя вибили з колії. Я вітаю тебе з минулим днем ​​народження від щирого серця бажаю певності в житті і сталості щастя, благополуччя і стабільності успіху. Нехай життя дарує масу приємних спогадів та майбутніх грандіозних подій.

Нехай день такий значний пройшов, але ніколи не пізно подарувати тобі найщиріші й добрі побажання, аби твоя посмішка з’явилася на обличчі! Бажаю мільйон подарунків долі, нескінченного відчуття свята та сталого матеріального достатку! Зі святом!

Вибач, що із запізненням, але все ж таки вітаю щиро з днем ​​народження! Бажаю, щоб кожен день був насиченим і щасливим, щоб щоранку починалося з натхнення та удачі, бажаю, щоб щовечора перетворювався на велику радість та чудовий відпочинок.

Мені щиро шкода, що не вдалося тебе вчасно привітати. Перепрошую і все ж таки хочу залишити для тебе найкращі побажання в твій день народження. Бажаю зробити музику гучнішою і поринути у танець щастя та кохання. Нехай життя буде солодким, яскравим, цікавим і різноманітним.

Вибач, що із запізненням, але все ж таки я привітаю тебе. З Днем народження! Хочу побажати насиченого та яскравого життя, добрих друзів та улюблених рідних, гарних вчинків та високих успіхів, чудових емоцій та невгасного щастя.

Дивіться також