З Днем народження мене! Бажаю собі безмежного щастя, нескінченного кохання та вантажівки грошей, щоб купити все інше. Нехай мої друзі будуть завжди поруч, у горі та в радості. Бажаю собі неймовірного везіння та невичерпного джерела натхнення! Нехай моя муза ніколи не залишає мене!

Що ж, так заведено: щороку зараховується на особистий рахунок. І сьогодні маю свято. Цього дня мені пощастило побачити світ. Ще один рік залишився позаду. З Днем народження мене! Дякую мамі та татові за життя. Дякуємо близьким людям за увагу та підтримку. Я хочу побажати собі впевненості та сміливості, удачі та щастя. І свою радість я хочу поділити з дорогими людьми. Нехай всі вони будуть здорові та успішні. Нехай у кожного буде таке життя, про яке мріє серце. Усім благополуччя та любові. Нехай і мені, і вам завжди вистачає сил для розвитку та підкорення нових вершин.

У цей прекрасний день хочу побажати собі мудрості та розуму, терпіння та працьовитості, мужності та стійкості. А сім’я, що любить, і надійні друзі в мене вже є. Дякую всім вам за те, що ви зі мною. З Днем народження мене!

Нарешті прийшов мій день народження. Хочу, щоб усі мої гості були у гарному настрої та розділили зі мною ці щасливі моменти. Моя радість безмежна!

Сьогодні — мій день, і я вітаю всіх з моїм днем ​​народження! Дякую тим, хто поряд, дякую тим, хто пам’ятає. Нехай кожен із вас буде щасливий і коханий. Вмійте цінувати життя і насолоджуватися ним, вмійте залишатися щирими та добрими в будь-якій ситуації. Я бажаю собі здоров’я, удачі та благополуччя. Нехай це буде і у вас!

У мене сьогодні свято – мій день народження! Користуючись нагодою, хочу побажати собі величезного щастя, вічного взаємного кохання, міцного здоров’я та фінансового благополуччя! Я щиро вірю, що всі мої бажання збудуться, а життя завжди буде солодким, наче мед!

Я вдячний Богові за життя, яке Він подарував мені! Моя подяка моїм улюбленим мамі та татові за те, що вони народили, виростили та виховали мене. І сьогодні мій день народження! І з цим почуттям глибокої подяки хочу привітати себе з цією датою. Хочу побажати собі бути добрішими та милосерднішими до людей. Ще хочу побажати собі намагатися краще розуміти оточуючих та себе. Не бути егоїстом, не відкладати найважливіші справи, вчитися прощати, не відволікатися на непотрібні дрібниці, бути цілеспрямованим, не нити і не сумувати. І всім навколо добра, щастя та любові!

Ну що, з наступним днем ​​народження! Я молодець! Дерзай, кохай і нічого не бійся. Краще попереду, тому сміливо йди туди і бери від життя все, що вважаєш за потрібне.

Дивіться також