Вітаю з днем ​​народження дочки! Бажаю терпіння та сил, здоров’я, радісних подій, приємних вражень. Нехай донечка росте красивою, цілеспрямованою, життєрадісною та вдячною, а мама пишається своїм чадом.

Бажаю щоб твоя дівчинка ні в чому не знала потреби, жила в турботі і ласці, а твоя краса передалася їй у спадок! Нехай попереду на неї чекає найщасливіша доля, починаючи з безтурботного, безхмарного дитинства! З днем ​​народження доньки!

Вітаю з днем ​​народження твоєї доньки, нехай вона буде розумною, розважливою та чесною, бажаю вам бути найкращими подругами та ділитися найпотаємнішими таємницями, щастя та любові!

Вітаю тебе з днем ​​народження твоєї донечки! Нехай вона буде найщасливішою у світі, адже ти чудова мама, яка зробить усе для свого скарбу! Бажаю донечці багато радості, здоров’я, усмішок та чудового настрою! Нехай всі її мрії здійснюються, адже вона цього гідна!

З днем ​​народження маленької малечі! Першого кого вона побачила у цьому житті – це мама. Так будь для неї завжди найближчою людиною, її ангелом-охоронцем! Величезного міцного здоров’я дівчинці, нехай росте прекрасною, чудовою та наймилішою дівчинкою! Нехай стороною обходять біди і тільки щастя та радість перебувають у житті!

Щиро вітаємо Вашу дочку з днем ​​народження! Нехай донька цвіте, як тюльпан теплим весняним днем ​​і не хворіє. Грошей нехай ніколи не потребує. І все, щоб було в неї тільки добре!

Вітаємо, люба, з найкращим днем, днем ​​народження твоєї рідненьки, славної доньки. Бажаємо їй святкувати його цілий вік щорічно без прогулів. Пишного цвітіння їй у цьому житті, завжди лише ласки та ніжності від близьких, доброзичливості та поваги від інших.

Цього дня ти здобула шалене щастя, тобі небеса подарували безцінний подарунок. Дівчинку, яка своєю красою зробила цей світ трохи щасливішим. Я вітаю тебе з днем ​​народження частки твого серця та душі, з днем ​​народження донечки. Найголовніше, хочу побажати їй щастя. Простого, світлого, величезного жіночого щастя. А якщо вона буде щасливою, то щасливою будеш і ти.