Нехай у день народження крутиться дзиґа пригод і дарує неймовірні враження. Нехай спалахнуть почуття у грудях, не даючи вирватися з кола пороку. Нехай хімія манить своїм блаженством, нехай фізика притягує розпалені тіла. Бажаю зазнати вибухових емоцій та хтивих відчуттів.

Бажаю, з важким поглядом, задуть на торті свічки, що горять, і загадати пристрасне бажання. Нехай, як стиглі яблучка, наливаються горбки і напружується гаряче тіло. Нехай тягне спокуса у володіння райського саду, де ніщо не завадить злиттю двох душ у єдине ціле. Нехай буде пронизуючим цей день народження!

Нехай у день народження не закінчуються сюрпризи, нехай, при приглушеному світлі, тобі звучить спокуслива музика. Нехай гарячі тіла зливаються в танці, що зачаровує, і на підлогу будуть скинуті шати. Нехай тремтять стіни спальні, хитається ложе кохання, і в простих рухах народжується несамовитість.

У день народження хочу спробувати все нове, що раніше фантазія малювала лише в голові. Нехай найбезглуздіші думки будуть здійснені, а свій подарунок не забудеш ніколи. Бажаю пристрастей, злетів, а ліжко нехай ламається від кохання!

З Днем народження! Бажаю порозуміння в спальні, везіння у серцевих справах, та сюрпризів у коханні. Нехай у твоє життя прийде справжня магія, а чарівна паличка у сім’ї ніколи не дає збоїв!

Раді привітати Вас із днем ​​народження. Бажаємо: неземних насолод, райських задоволень, шляхетних вчинків, море теплоти, щирої турботи та найкращої уваги від дорогих серцю людей!

Нехай всі сміливі мрії розкриються в твій день, бажаю відкинути збентеження геть. Нехай неодмінно збудеться вчасно загадане бажання і доведе до несамовитості, нехай кров вирує у передчутті акту кохання. Бажаю рішучості, напору та шаленої енергії, щоб брати своє і ніколи не втрачати. З Днем народження!

Нехай буде у Вас завжди все при справі, душевно все буде, як Ви хотіли. Радістю будуть сповнені нехай очі, у серці нехай буде багато тепла. Бажаємо земної ми, Вам насолоди, привітавши сьогодні, Вас із днем ​​народження!

Дивіться також