Я бажаю, щоб усі молитви почув Аллах, щоб у вашому домі був затишок, щоб у ньому жили посмішки, які б освітлювали кожен його куточок. Бажаю світлих людей на вашому шляху, щоб лише зі світлими думками та добрими словами приходили вони у гості.

Від душі бажаю в день народження, щоби Аллах тебе благословив на нові звершення! Бажаю, щоб стіл твій ломився від смачних страв та величезної кількості гостей та родичів! Лунала весела музика, і душа рвалася в танок! Вітаю!

З Днем народження! Бажаю міцного здоров’я, великого щастя на життєвому шляху. І нехай твій шлях буде довгим-довгим. Бажаю щирої віри, дружби та любові. І нехай Аллах щодня посилає можливість робити щось важливе та добре. Нехай твоє життя буде сповнене чудових моментів та усмішок дорогих людей.

Хвала Аллаху! Сьогодні ти у колі рідних зустрічаєш свій новий день народження! Нехай радують подарунки, вітання, а в серці зростає вміння кохати. Нехай збереже Всевишній від біди, ворожнечі, заздрісників, дасть сили та здоров’я прожити ще 200 років, радуючи своїх рідних та коханих. З Днем народження!

З Днем народження! Нехай у тебе виходить слідувати поклику серця, жити за законами Корану, робити добрі вчинки і мислити лише позитивно. Нехай зігріває тебе щира турбота близьких, міцна віра та любов Аллаха.

Зі святом! Я бажаю вам, щоб у домі панували мир і гармонія, щоб у кожному куточку його було світло, щоб Аллах відводив від вашої родини всі негаразди та біди. Нехай завжди буде багато гостей, друзів, а поруч знаходяться тільки віддані люди, які вірять у вас.

Нехай Аллах не покидає Вашого дому, щоб своїми молитвами Ви сіяли в ньому затишок і добро. Близьким і улюбленим здоров’я, щоб кожен день був наповнений світлом, а серця билися в ритмі щастя. Вітаю!

Вітаю тебе мій друг із днем ​​народження і хочу побажати, щоб Аллах подарував тобі багато щасливих днів, велику кількість усмішок та зберігав від негоди. Нехай твій дім завжди буде сповнений друзів, стіл ломиться від частування, а твоє серце сповнене радості.

Дивіться також