Вітаю вас із днем ​​народження вашого сина! Бажаю, щоб ви завжди залишалися такими, що розуміють, люблять, у міру дбайливими і справедливими батьками. Бажаю, щоб ваш син був доброю, сміливою, чесною, цілеспрямованою, доброю, талановитою та успішною людиною. Нехай у житті сина не буде сумнівів та сумів. Нехай цей день завжди приносить йому радість та посмішку. Бажаю вам пишатися своїм хлопчиком та всіляко підтримувати його у всіх прагненнях. І нехай ваш син завжди залишається красенем, героєм та переможцем!

Бажаємо, щоб ваш син став героєм, зробив багато значних і корисних справ. Нехай люди відгукуються про вас як про мудрих батьків, котрі зародили добре зерно в нащадку. Нехай кажуть, що ви зразкова сім’я: розумний батько, симпатична мати, доблесний син. Живіть так, щоб вами пишалися та захоплювалися.

Вітаю чудових батьків із днем ​​народження сина. Бажаю вам довгого та щасливого сімейного життя, бажаю високого достатку сил та засобів для того, щоб забезпечити синові щасливе сьогодення та світле майбутнє. Нехай син завжди буде доброю опорою для батьків та справжньою гордістю для близьких та рідних.

Вітаємо вашу родину із чудовим святом! Ваш син — це ваше щастя, мамина радість і татова гордість. Нехай він завжди буде здоровим, радісним, усміхненим і щасливим по життю. Нехай удома вашого сина оберігає домовик, у лісі лісовик приносить йому повні кошики грибів та ягід, а на річці русалки дарують йому повні відра риби. Нехай у нього життя все виходить і трапляється найкращим чином.

Вітаю вас із днем ​​народження вашого сина! Нехай він завжди залишається добрим, привабливим та щирим, викликаючи у оточуючих лише схвалення. Бажаю вам пишатися своїм хлопчиком, нехай він у всьому дорівнює вам, батькам, і стане вам надійною опорою в житті.

Шановні тато та мама чудового сина! Нехай летять у цей день найсвітліші, наймудріші та найлегші вітання з днем ​​народження не тільки вашому синочку, а й вам, головним архітекторам цього свята.

Щасливим батькам наші вітання з днем ​​народження вашого синочка! Від душі бажаємо вам бути мудрими та терплячими, щоб виховати доброго, мужнього та гідного чоловіка! Нехай життєвим шляхом його супроводжує любов, щастя і радість!

Вітаю вас та вашого сина з днем ​​його народження! Нехай хлопчик далі росте таким же добрим, вихованим і розумним. Дякую вам велике, що подарували йому таке чудове життя. Бажаю вам усім терпіння та здоров’я. Нехай у сина буде багато вірних друзів, кохання та тепла, добрих усміхнених днів. Зі святом!