У радісний та добрий день грудня вітаю тебе з днем ​​народження! Бажаю казкових миттєвостей життя та неймовірного щастя, великих надій та звершення дива, доброго успіху та світлого благополуччя, щирого кохання та великих успіхів.

Цей місяць прекрасний своєю зимовою красою та передчуттям новорічного чарівництва, і є в ньому день особливий та чудовий – день твого народження. Від щирого серця тебе вітаю і хочу побажати, щоб все погане, що було в житті, замело завірюхою, щоб все хороше повторювалося знову і знову. Бажаю світлих почуттів та яскравих бажань, щасливих усмішок та теплих зустрічей.

У світлий та радісний день грудня я тебе вітаю з днем ​​народження. Бажаю персональної зимової казки, неймовірних життєвих чудес та чарівництва, бажаю впевненості в собі, прагнення до бажань та вірних друзів, бажаю щирого щастя, неземного кохання та благополуччя.

Цього чудового зимового грудневого дня одного разу народилася прекрасна людина. Ця людина це ти. Нехай всі твої плани відповідають твоїм можливостям, а можливості — бажанням і прагненням. Щастя тобі, миру в душі і, звичайно, кохання. Вітаю з днем ​​народження!

Грудень – час повірити в казку і приготуватися до чогось чарівного. І день народження у тебе в грудні, бо ти дивовижна та чудова людина. Вітаю з твоєю датою і хочу побажати, щоб хуртовиною забрало всі невдачі життя, щоб з головою тебе вкрила лавина щастя та любові.

У перший зимовий місяць, чудовий день грудня поспішаю привітати з днем ​​народження тебе. Побажаю чистого, як снігу, кохання, прозорого та міцного, як лід, щастя, вірної удачі на шляху до своїх цілей, благополуччя, домашнього затишку та тепла в будинку.

Дорогий наш іменинник вітаю тебе з днем ​​народження! Нехай перший місяць зими сніговий грудень, в якому ти народжений принесе тобі багато удачі, позитивних емоцій, щастя та морозного настрою!

Міста і селища вже перетворилися на різдвяні свята, всюди привітно підморгують ялинки, але сьогодні ми не думаємо про них, сьогодні ми святкуємо твій день народження, твій новий рік життя. Тож нехай він принесе тобі успіх і успіх, обдарує небувалою любов’ю, а всі негаразди і смутку залишаться далеко позаду.