Зі святом народження тебе! Бажаю Божої благодаті, природної щедрості, душевної гармонії та невичерпної віри. Нехай Божечко почує всі твої молитви, а всі добрі діяння обов’язково винагороджуються!

Нехай Господь благословить і пошле в твій день народження тобі міцних сил та доброго здоров’я, радості душі та чистої любові серця, вірного щастя та світлої надії. Нехай ангел тебе зберігає та допомагає долати всі життєві перепони.

З Днем народження! Бажаю світлих думок, радісного життя та Божого благословення. Нехай усі молитви будуть почуті, а всі прохання будуть виконані. Бажаю здоров’я, успіхів, благополуччя, добра та душевної рівноваги!

Нехай серце зрадіє і душа сповниться вірою, нехай Господь благословить і пошле добру надію в цей світлий та чудовий день, день твого народження. Бажаю миру та здоров’я, милосердя та великодушності, любові та щастя.

Нехай небеса завжди будуть відправляти до тебе на допомогу ангелів, щоб вони охороняли тебе від усього того, що може потривожити душу і спокій. Я бажаю, щоб тільки щирі люди оточували тебе, щоб ніякі погані звістки не затьмарювали дні.

Благослови тебе Господь. Нехай у цей світлий день твого народження зійде на твою голову світле щастя та благодать. Бажаю добра і миру в житті, чуйності серця та милості душі, міцного здоров’я та щирої любові.

З Днем народження! Будь під захистом небесних сил, ангелів, архангелів та Всевишнього. Дотримуйся Божих законів, вибирай шлях смирення і любові, роби добро і будь вдячним Аллаху! І нехай спокій, і радість оселяться у твоїй душі та у твоєму домі!

Нехай благословить тебе Бог, нехай пошлють небеса тобі благо і щастя в день народження твій. Тобі дане життя, а значить живи, кохай, твори добро і не втрачай надії, радуйся доброму і поділяй горе з близькими. Нехай життя твоє буде світле і щедро, нехай серце твоє б’ється невтомно і щасливо.