Зі святом! Нехай буде хвостик Ваш щодня радувати, дарувати кохання, найбезкорисливіше. Бажаю проводити з ним багато щасливих років та насолоджуватися кожним його вдихом. Вітаю.

Вихованця вітаємо! Нехай дорога його завжди буде щасливою, щоб оточували його турботою і любов’ю, а відданість його служила орієнтиром. Дарує нехай вихованець відчуття спокою і знання того, що Ви найулюбленіша і найважливіша для нього людина.

Вітаю тебе з днем ​​народження вихованця! Бажаю, щоб твій вірний друг і надалі викликав у тобі лише позитивні емоції та дарував багато радості!

Вітаю з днем ​​народження улюбленого улюбленця! Бажаю йому довгих років та відмінного самопочуття. Бажаю, щоб твій улюбленець завжди був бадьорим та веселим, енергійним та ситим, задоволеним та вихованим. І нехай твій друг завжди буде поруч, оточуючи тебе своїм теплом та увагою.

Вітаю тебе з днем ​​народження вихованця! Нехай він і далі приносить тільки приємні та позитивні емоції та враження, а також буде здоровим, активним та задерикуваним!

Вітаємо Вашого найвірнішого друга зі святом! Нехай вихованець завжди радує, дарує гарний настрій, а погляд даруватиме любов і нагадуватиме про відданість. Залишайтеся друзями на довгі роки. Вітаю!

З днем ​​народження найулюбленішого вихованця! Бажаємо довгих років, щоб вони проходили. Нехай тішить він Вас і несе посмішки, добро та позитив. Кохання нехай живе така щира довгі роки.

Нехай ваш вихованець довгі роки радує, дарує вірність, любов, турботу та піднімає вам настрій. Щоразу знайте, що вдома чекає те серце, що радіє побачивши Вас, щиро і просто так дарує почуття і ніколи не зрадить. Зі святом, з днем ​​народження!