Я хочу запросити підняти келихи всіх присутніх за потяг до знань нашого винуватця урочистості! Адже той документ, з приводу якого ми тут зібралися, свідчить про невгамовну спрагу знань, яку він демонструє! За прагнення досягти нових знань!

Вітаю із отриманням диплома! Хочу побажати, мабуть, найголовнішого, щоб він тобі став у нагоді, а не лежав у шафі трофеєм. Нехай обрана та вивчена тобою професія приведе тебе до успіху та спроможності! Досягнення тобі висот, давай дерзай все, вперед!

Давайте піднімемо наші келихи за день, в який ми стали свідками народження нового дипломованого фахівця. За тебе, професіонал, вітаємо!

Вітаю із отриманням диплома! Цього знаменного дня хочу побажати успіхів у всіх твоїх починаннях та перспективної, високооплачуваної роботи!

Вітаю із отриманням диплома! Бажаю величезного прагнення до справ, великих успіхів та розумних думок у голові! Давайте вип’ємо за успіхи!

Сьогодні ми зібралися із чудового приводу — отримання диплома. І не важливо, якого він кольору синього чи червоного, найголовніше, що воно є. І тепер завдяки цьому документу перед винуватцем нашої сьогоднішньої урочистості відкриваються будь-які дороги. І лише від нього залежить, куди вони приведуть. Тож давайте вип’ємо за те, щоб твої дороги вели тебе на щастя і успіх!

Вітаю із отриманням диплома. Нехай диплом буде не просто папірцем та документом, а й допомогою у роботі з подальшим кар’єрним зростанням. Бажаю перемог, досягнень, успіхів.

От ти й дочекався того моменту, коли диплом вручать. Тепер навчання далеко позаду, можна не думати про ті ночі недосипань, про важкі іспити. Але все ще попереду. Тепер твоя нова сходинка – робота. Потім – сім’я, діти. І життя вдалося! Головне не переплутай!