Кажуть, що у того, хто постійно вважає чужі гроші, може розболітися печінка і жовч погнати по всьому організму, несучи злість і поганий настрій. Тож давайте вип’ємо за здоров’я нашої печінки, яка допоможе нам зберегти душевний настрій і витримати веселощі з приводу нашого свята! За здоров’я!

Із Днем бухгалтера! Бажаю Вам сто відсотків щастя, стільки ж любові, здоров’я, успіху, удачі та благополуччя, та ще й у квадраті та ще й помноженого на десять! Нехай все це тобі примножується, ніколи не ділиться і не зменшується. Завжди у всьому будь на плюсі!

Головне, щоб було що рахувати (гроші), а рахувати ви вмієте, тому бажаю достатку, більше грошей, успіхів у професійній сфері.

Шановні бухгалтери, у ваше свято бажаю повного порядку в роботі. Нехай всі баланси, розрахунки і розрахунки будуть в ідеальному стані. А в житті нехай буде безладдя, що складається з божевільного щастя, шаленого кохання, нестримної радості та хуліганського настрою!

Вип’ємо за те, щоб наш бухгалтер хоч іноді нараховував нам те, що ми заслуговуємо! Щоб вчасно перекладав папірці та знав їм рахунок. За нашого годувальника!

Бухгалтер – найвідповідальніший працівник. Його значення настільки велике, що він може перетворити мільярдера на мільйонера лише одним числом. Побажаймо нашим уважним і професійним бухгалтерам не помилятися ні у звітах, ні в житті і щоб у них завжди все складалося!

У день бухгалтера бажаю вам повного порядку у всьому. Нехай ваша кропітка професія приносить лише задоволення, стабільність та гарний дохід. Нехай натхнення, удача та позитив крокують з вами поряд.

За розумних, точних у розрахунках та найуважніших людей. Вип’ємо за бухгалтерів, щоб керівництво цінувало, щоквартально премію дарувало і таке поклало оклад, щоб навіть молодший бухгалтер був би безмірно радий.