З наступаючим Новим рокомНа корпоратив

Минув ще один рік. Він був сповнений різних вражень, удач і все ж таки прикрощів. Давайте зробимо висновки з нього і неприпустимо помилок у Новому році. Дорогі колеги, давайте вип’ємо за наше кар’єрне зростання, благословення в сім’ї та здоров’я наших близьких!

Бажаю всім у це чудове свято, дорогі гості, приємних змін у вашому житті, багато щастя і завжди прокидатися вранці бадьорою та енергійною людиною! За Старий Новий Рік.

Я бажаю кожному з нас, щоб Новий рік приніс лише радість, удачу та позитив. Нехай буде досягнуто всіх поставлених цілей. Нехай збудуться бажання та мрії. Нехай цей новий рік буде щасливішим та успішнішим, ніж попередній!

Колеги, вам наступного року, достатності в тому, що важливість несе: здоров’я, фінанси, сім’я, любов, близькі, друзі, враження… довгим буде рахунок. За наступний та повний рік турбот! І хай усім вам нехило пощастить!

Куранти вже вдарили і «прийдешній» рік вже вступив в законні права, він ще молодий і недосвідчений і мало знає, як все повинно бути, тому давайте спробувати не помилитися, хоча б весь січень, і бачиш, Він навчиться на нашому прикладі і подарує нам решту місяців без невдач і бід! З Новим роком, друзі!

У новому році все має бути інакше. І я хочу, щоб разом із новим роком прийшло і виповнилося все те, чого нам так не вистачало в попередні.

Я думаю, Новий рік приходить у вигляді Діда Мороза чи Санта Клауса, кому як. Тому що він приносить справжні подарунки – коробочку щастя, пакетик здоров’я, мішечок радості та скриньку сповнених бажань! З Новим роком, мої дорогі!

Що може бути краще за обіцянку казки з ароматом хвої та мандаринів? Так само, але з веселим сюжетом. Вип’ємо за те, щоб увесь наступний рік почуватись героями чарівної та завжди доброї казки.