Хочу побажати всім нам ентузіазму, успіхів та натхнення у роботі. Нехай Новий рік принесе нам лише удачу, бадьорість, позитив та достаток. З Новим роком наш найдружніший колектив!

Друзі, колеги! Напередодні промови президента та святкового бою курантів хочу підняти свій келих за всіх вас та побажати всім нам людського щастя та нелюдського здоров’я! Сподіваюся той факт, що корпоратив ми проводимо не в новорічну ніч не зменшить магію і всі побажання здійсняться!

Немов білий пароплав приходить у наш колектив Новий рік. Вип’ємо, щоб він не завдав турбот, турбот, а наше працьовитість та цінні вміння керівництво підкріпило щедрим зарплатним підвищенням.

Дорогі друзі, я вдячний кожному, хто тут є. Нехай новий рік відкриє для нашої компанії нові можливості та нові перспективи. Ну а сьогодні, офіційного вечора корпоративу, вип’ємо за улюблену роботу! З Новим роком, колеги! За нас!

Пропоную випити стопочку за всі події, погані та непогані, які цього року сталися з нами. А після чарки, вип’ємо дві, щоб у новому році події були винятково хороші! Зі святом, колеги!

Хочеться підняти свій келих, і запропонувати всім зробити те саме! Давайте вип’ємо за ту сім’ю, яку ми всі тут знайшли. Хочу побажати нам усім ставати дружнішими та дружнішими, підвищую загальний професіоналізм та продуктивність! За Вас, дорогі колеги! І нехай у наступному році збудеться все задумане кожним із вас!

Шановні колеги, ми з вами знаємо один одного з професійного боку. Знаємо хто якийсь спеціаліст у роботі, і хто на скільки знає свою справу. Сьогодні ж ми дізнаємося один одного в іншому амплуа, з’ясуємо хто який танцюрист, хто який співала чи тамада. Давайте знайомиться заново, веселячись та святкуючи Новий рік!

Є чудова новорічна історія, що щасливо збіглася адресами у двох різних містах. Про те, як незручна ситуація обернулася чудовим фіналом. Хочу підняти келих за те, щоб, у Новому році, у роботі нашого колективу будь-які випадковості, працювали лише на благо всім нам.